Veřejnosti byl odhalen tajný dopis královny Alžběty II. Vyjádřila v něm své největší obavy

Fotografie: Chatham House / Creative Commons / Attribution 2.0

Tajný dopis královny Alžběty II. odhalil, jaké obavy skrývala před veřejností. Týkaly se prince Harryho a jeho bezpečí. Tušila, co se stane.

Jak se zdá, nalomený vztah mezi královskými bratry Harrym a Williamem byl už za života jejich babičky, královny Alžběty II. Jejich spory se dotýkaly a stále dotýkají všech členů královské rodiny. Jak se ukázalo, královna své obavy o odchodu prince Harryho z Buckinghamského paláce vyjádřila už kdysi.

Tajný dopis plný obav

O královně Alžbětě II. bylo dobře známo, že byla velice skoupá, co se týká poskytování jakýchkoli informací o britské královské rodině veřejnosti. Bylo vzácností, když vyjádřila svůj názor na konkrétní situaci. Ačkoli to mohlo někdy vypadat, že se královna snaží být nestranná a nevyvolávat obavy, neznamenalo to, že k určitým věcem neměla žádný postoj. Jak informoval britský deník Express, existuje tajný dopis, kde měla královna Alžběta II. jasně vyjádřit své znepokojení nad odchodem prince Harryho z Buckinghamského paláce.

Měla veliký strach o jeho bezpečí. Uvedla, že prioritou jejího vnuka prince Harryho a jeho manželky Meghan by měla být především dostatečná bezpečnostní opatření. Jak se zdá, oba si slova královny Alžběty II. vzali k srdci. Jak uvádí server Telegraph, nedávná cesta prince Harryho do Velké Británie to potvrdila. Odmítl se ubytovat v jednom z královských sídel, protože se mu zdálo málo bezpečné.

hradní stráž
Fotografie: Freepik

Král Karel III. je naprosto zoufalý. Jeho vynucené rozhodnutí bude mít zásadní následky

Je plné veřejných vchodů a východů, dobře viditelných a bez řádné policejní ochrany. Raději zvolil hotel, kde měl dostatek soukromí. Královna si nejvíce přála, aby se bratři usmířili, bylo to její poslední přání? Psali jsem o tom již na SvětěKreativity.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*