Krátký střih ženu omladil a udělal z ní někoho úplně jiného

Většina žen si myslí, že musí mít dlouhé vlasy. To je ale velká chyba. Zkuste krátký střih a můžete si být jisti, že vás to změní k nepoznání. A je jedno, zda je vám dvacet, nebo vám je třeba devadesát let. Krátké vlasy jsou trendy a pravou je, že mohou slušet každé ženě. A to včetně těch, které si celý život myslí, že jejich vlasy musí být jenom dlouhé.

Je to radikální změna

Ano, krátký střih je rozhodně radikální změnou. I proto se ho řada žen bojí a tak raději zůstávají u svého osvědčeného účesu. Neuvědomují si ale, že mohou mít na hlavě takový účes, který jim buď vůbec nesluší, nebo se o něm dá říci, že už není trendy. Takové ženy se potom zbytečně vrací do historie, což se negativně podepisuje i na tom, jaký věk jim ostatní hádají. Jednoduše vypadají starší, než jsou.

Tato žena je inspirací

Pokud máte stále obavy, tato žena vám ukáže, že jsou zcela zbytečné. I oba se bála, ale její proměna je zcela unikátní. Na začátku tu byla žena, které lidé hádali celkem vysoký věk. Vliv na to měly její dlouhé a ne příliš udržované a ne příliš dobře vypadající vlasy. I když byla blondýnka, které se obecně mužům líbí, špatný účes způsobil, že o ni nejevili příliš velký zájem.

A co se stalo potom? Doslova zázrak, jelikož krátký střih ji změnil k nepoznání. Vznikla z ní šarmantní blondýnka, krátkovláska, které lidé hádají mnohem méně, než jí ve skutečnosti je. Stále si myslíte, že je důvod mít obavy? Rozhodně ne. Christal a její proměna ukazuje, jak málo stačí k dokonalosti.

Vždy ke zkušené kadeřnici

Pokud chcete změnit svůj styl a myslíte si, že krátký střih bude stoprocentně tou pravou volbou, tak vám doporučíme návštěvu zkušené kadeřnice, která své řemeslo dokonale ovládá. Jedině tak si budete moci být jista výsledkem, který vás skutečně ohromí a nevznikne pohroma. Na jakékoliv domácí stříhání proto raději zapomeňte.

Fotografie: TheMakeoverGuy

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]