Zdrcená žena se šla vybrečet do stáje. Její kůň psychickou bolest vycítil a svou reakcí ji vyvedl z míry

Fotografie: Olga Itenberg / Creative Commons / Attribution 2.0

Zvířata mají obrovskou schopnost vycítit lidské emoce. Kůň na majitelce poznal velkou psychickou bolest, a proto se rozhodl udělat něco nečekaného.

V životě každého z nás mohou přijít nepříjemné události, při nichž se člověk necítí vůbec dobře psychicky. S těmito situacemi se však každý musí poprat, jelikož život jde dál. Tato žena zažívala hodně složité a bolestivé období. Jednoho dne ale její kůň udělal něco, co jeho majitelka vůbec nečekala.

Psychicky náročné období

Pokud jste někdy v životě zažili rozchod, úmrtí blízkého, hádku s přáteli nebo něco jiného, určitě víte, že jste se při dané situaci i po ní necítili vůbec dobře. Bohužel i nepříjemné situace k životu každého člověka patří a každá osoba se s takovými situacemi vypořádá po svém. Někomu pomůže být sám, někdo jiný chce celý den pouze brečet a dalšímu pomůže pouze kontakt s ostatními lidmi.

Ať už člověku pomůže cokoliv, vždy je velmi dobré, když sám člověk ví, co potřebuje k tomu, aby mu bylo lépe. Jestliže se stále hledáte nebo se pořád trápíte nepříjemnými pocity, možná je na čase vyhledat pomoc psychologa, který vám může pomoci, abyste se lépe poznali a pochopili své myšlenky a pocity.

Žena zažívala nepříjemný rozchod

I když se mnoho lidí zpočátku vztahu zamiluje do své polovičky, časem mohou do vztahu vstoupit problémy, které někteří jedinci řeší rozchodem. Podobnou situaci zažívala i Shania, jež byla se svým manželem několik let a zničehonic přišel rozvod. „Byla jsem zklamaná životem a svým manželem, když jednoho dne přišel s tím, že se chce rozvést,“ začíná Shania své vyprávění.

Fotografie: Pexels

Shania trávila čas u koní

„Od té doby, co mi můj muž řekl, že chce rozvod, jsem každý den plakala, ale abych nemyslela pouze na tuto nepříjemnou situaci, starala jsem se mnohem více o koně a trávila u nich hodně času. V den, kdy si můj bývalý manžel přijel pro věci a stěhoval se, jsem se schovala ve stáji, nechtěla jsem vidět, jak si bere své věci,“ pokračovala ve vypravování Shania.

„Opět na mě přišel pláč a jeden kůň si toho všiml. Pomalu ke mně přišel a položil mi hlavu na rameno. Ihned jsem pochopila, že vycítil mou bolest a chtěl mě utišit. Od té chvíle moc dobře vím, že můj manžel mi za tyto slzy nestál, a raději se starám o koně, kteří se mnou soucítí.“ Těmito slovy Shania zakončila své vyprávění.

Zdroj: Djurbibeln

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*