Květina, kterou si na první pohled vyberete, odhalí váš aktuální emoční stav. Ušetřete za návštěvu psychoterapeuta

Fotografie: Depositphotos

Jestliže máte dojem, že vaše nálada se každou chvilku mění, vyzkoušejte si tento květinový test. Ten poodhalí váš pravý emoční stav a budete vědět, na čem jste.

Každého člověka ovlivňuje v životě jeho nálada. Někteří lidé mají různé triky, jak si ji zlepšit, ale ne vždy to pomáhá. Pokud byste rádi zjistili, jaký je momentálně váš pravý emoční stav, zkuste si tento květinový test, díky kterému se dozvíte o vašich emocích více. V tomto testu zároveň odhalíte, jak se vypořádat vaší aktuální náladou.

Fotografie: Pixabay / Edit

1) Růžové pivoňky

Pokud vás nejvíce zaujal obrázek číslo 1, pravděpodobně jste ve velmi nestabilním stavu. Není se čemu divit, že se necítíte příliš dobře. Vaše emoce jsou rozbouřené jen kvůli únavě, kterou prožíváte. Měli byste si dát chvilku pro odpočinek a začít relaxovat. Najděte si pro sebe volnou chvilku a přesuňte se do klidného prostředí.

Fotografie: Depositphotos

2) Krásně rozkvetlá růže

Na obrázku číslo 2 se nachází růžová růže, která symbolizuje klid. Díky tomu si na vás nepřijdou nepříjemní lidé, kteří by vám mohli zkazit náladu. Tentokrát vás nic nerozhodí, a i velké problémy vyřešíte mnohem snadněji než jindy. Pokud máte dojem, že se cítíte dobře, pokuste se podívat na to, co jste doposud odkládali.

3) Velké žluté slunečnice

Výběr velkých žlutých slunečnic značí, že vaše nálada je hravá. U některých lidí se může jednat i o zamilovanost. Vaše emoce jsou nyní ve velmi dobrém stavu a díky tomu máte hodně energie společně s velkou mocí. Nebojte se riskovat a jednat. Díky vaší energii právě dosáhnete všeho, co chcete.

Fotografie: Pixabay

4) Tříbarevná kytice

I když jste si vybrali pestrobarevnou kytici, ve vašem vnitřku je velké množství smutku a prázdnoty. Pravděpodobně netušíte, jak se tohoto stavu zbavit, ale existuje řešení. Začněte se soustředit na příjemné vzpomínky ve vašem životě. Díky tomu překonáte všechny problémy, které vás momentálně trápí. Brzy totiž bude opět dobře.

5) Malá žlutá pampeliška

Pampelišky se objevují brzy na jaře téměř všude. Jejich žlutá barva na lidi působí příjemně a dodává energii. Jestliže vás na první pohled zaujal právě obrázek s pampeliškou, ve svém nitru máte pravděpodobně hodně energie. Využijte ji, ale zároveň nezapomeňte na to, že je potřeba i odpočívat. Nemusíte se vrhnout na všechno, co vás právě napadne. Energie totiž máte dostatek na mnoho aktivit.

6) Mix květin

Ve vašem nitru se ukrývá velké množství záště. Pokuste se soustředit na něco jiného a hezčího. Díky tomu přijdete na jiné myšlenky a zlepšíte si náladu. V životě se začněte soustředit na pozitivní věci a těm negativním se snažte vyhýbat. Uvidíte, že se vám začne dařit mnohem více a budete šťastnější.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]