Vyberte si deštník a poznejte skryté vlastnosti vaší osobnosti

Fotografie: Pixabay

V tomto obrázkovém testu postačí vybrat jeden deštník, který se vám nejvíce zamlouvá. Následně se můžete dozvědět o své osobnosti mnoho vlastností, o kterých jste prakticky ani netušili. Dopřejte si oddechovou chvilku u tohoto zábavného testování.

Fotografie: 16personalitiesPhoto

Vybrali jste si modrý deštník?

Pokud se vám nejvíce zamlouvá tmavě modrý deštník, nejspíš se rádi držíte klasických životních hodnot. Jste lidé zásadoví a také styloví. Váš život je spíš konformní. Nemáte rádi překvapení a potřebujete svůj život jasně plánovat. Pravděpodobně budete lidmi racionálními s analytickými schopnostmi. Snadno si poradíte s jakýmkoliv intelektuálně náročným úkolem.

Zelený deštník spojený s tvůrčími schopnostmi

Deštník zelené barvy značí, že jste lidmi kreativními. Sršíte stále skvělými nápady v mnoha ohledech, proto můžete být vyhledávanými pracovníky i partnery. Život s vámi bude jistě pestrý.

Nemáte rádi nudu a je to také vidět na vašem stylu oblékání. Váš oděv je vždy nápaditý a dokonale sladěný. Životním krédem je originalita a dobrodružství.

Nenápadný černý deštník

Už samotná neutrální barva deštníku značí, že jste lidmi, kteří na sebe neradi poutají pozornost. Vůči cizím lidem jste velmi uzavření a dokážete se otevřít jen těm nejbližším milovaným.

Jste obecně pragmatičtí, což je v podstatě užitečná vlastnost v životě. Stojíte nohama pevně na zemi a víte co chcete. I když je vaší nejoblíbenější barvou nenápadná černá, často a rádi ji kombinujete i s jinými odstíny. Máte zkrátka smysl pro detail.

Deštník plný květin

V případě, že jste si vybrali deštník růžový pokrytý květinkami, budete nejspíš jedinec, který se soustředí na globální problémy, nikoliv na maličkosti. Občas je ale příjemné věnovat pozornost i detailům v životě.

Možná objevíte něco zásadního, co jste celou dobu přehlíželi. Projděte se například v přírodě a vnímejte intenzivně okolí. Určitě vám to prospěje.

Zářivý žlutý deštník

Zamlouvá se vám nejvíce žlutý deštník? Pak jste pravděpodobně člověkem veselým, hravým a převážně optimistickým. Nic a nikdo vás nerozhodí, dokonce ani chmurné podzimní počasí. Pro druhé jste jakýmsi pozitivním „sluníčkem“, které dobíjí energii.

Tyrkysový deštník se vzorem

A pokud se vám líbí poslední tyrkysový deštník se vzory, určitě nejste žádná „tuctovka“. Vždy budete chtít vybočovat z řady a také se vám to daří. Jste velmi originální a k práci se stavíte velice nestandardně. Vždy ji však dokonáte, avšak po svém.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]