Kouzlo tajemné numerologie: Co o vás prozradí den, kdy jste se narodili

Fotografie: Depositphotos

Nyní máte velkou šanci zjistit hodně věcí o vaší osobnosti. Vše totiž záleží jen na tom, v jaký den jste se narodili.

Pokud patříte k lidem, které zajímají různé horoskopy a testy osobnosti, určitě bude tento test něco pro vás. A je také opravdu velmi jednoduchý. Jediné, co potřebujete vědět, je den, ve který jste se narodili. Tento den toho dokáže prozradit opravdu hodně a vy se budete až divit, jak moc to sedí. Tak co, co jste se dozvěděli?

První den v měsíci

Ten, kdo se narodil první den v měsíci, má vynikající vůdčí schopnosti, je sebevědomý a má silnou vůli. Je to citlivý typ, ale většinou se to snaží udržet v tajnosti. V lásce je trochu naivní, ale velmi loajální.

Druhý den v měsíci

Ti, kteří se narodili druhý den v měsíci, jsou obvykle ovládáni svými emocemi. Jsou srdeční, citliví a vyžadují hodně lásky. Těžko se jim na něco říká ne. Nejlépe se cítí v úzkém kruhu přátel, nejsou rádi středem pozornosti.

Třetí den v měsíci

Jste člověk, který je energetický a veselý. Také jste nápadití, všestranní a velmi dobře se vyjadřujete jak ústně, tak písemně. Lásku prožíváte velmi intenzivně, nejprve máte pocit, že jdete do nebe a poté z ničeho nic do pekla.

Čtvrtý den v měsíci

Jste zodpovědní, praktičtí, vážní a trošku opatrní. Často také trochu tvrdohlaví. Na první pohled se můžete zdát chladní příliš střízliví, ale ten, který vás zná, ví, že se na vás může vždy spolehnout.

Pátý den v měsíci

Potřebujete velký životní prostor, svobodu a nezávislost. Milujete rozmanitost a rádi cestujete. Vždy vás zajímá vše nové. Pokud vám něco přijde až příliš nudné, může se stát, že se rychle začnete nudit. A to není dobré.

Šestý den v měsíci

Jste soucitní, otevření a nápomocní. Máte pokročilý smysl pro spravedlnost, proto často bojujete proti bezpráví a vždy jste na straně slabších. Rodina a přátelé jsou pro vás velmi důležití. Chcete něžného partnera, se kterým můžete vždy a vše probrat.

Sedmý den v měsíc

Jste individualisté a máte o všem výborný přehled. Zajímáte se o hluboká a tajemná témata a často vás fascinují mystické věci. Obvykle jste citliví na kritiku. V lásce potřebujete hodně něhy, ale také prostoru a času na sebe.

Osmý den v měsíci

Máte velmi dobré lidské znalosti. A navíc dokážete být skvělým vůdcem. Při této kombinaci máte velkou šanci na úspěch. Vaši přátelé si na vás nejvíce cení vaší upřímnosti. Chcete partnera, který vás bude bezpodmínečně milovat.

Devátý den v měsíci

Jste známí svou laskavostí, tolerancí a štědrostí. Staráte se o ostatní ze všech vašich sil, ale někdy až moc lpíte na vlastní pravdě. Dokážete velmi intenzivně milovat. To dokáže pocítit každý ve vašem okolí, ale především přátelé a rodina.

Desátý den v měsíci

Máte spoustu energie a jste rozenými vůdci. Také jste byli obdařeni silným vyzařováním a nezávislost je pro vás velmi důležitá. Často jste si ale nejistí sami sebou. V lásce jste velmi romantičtí.

Jedenáctý den v měsíci

Jste idealisté a máte sklony ke snění. Jste také velmi kreativní a temperamentní. Rádi spolupracujete s ostatními, svých cílů většinou dosáhnete svou laskavostí a přesvědčivostí.

Dvanáctý den v měsíci

Jste především velmi kreativní. Svou neuvěřitelnou žízeň po vědění uspokojujete poměrně rychle, protože se učíte snadno a s chutí. Zajímá vás spousta věcí a to je přesně ten důvod, proč často něco začnete, ale jen málokdy to dokončíte.

Třináctý den v měsíci

Jste dobří organizátoři a máte tendenci vše řídit a dirigovat. Obvykle neuhnete z cesty, kterou jste si stanovili a cíle chcete dosáhnout za každou cenu. V partnerství dokážete milovat celým svým srdcem.

Fotografie: Pixabay

Čtrnáctý den v měsíci

Jste plní nápadů, plánů a snů. Jste také progresivní a zajímáte se o všechny novinky. Bezmezně toužíte po svobodě, milujete dobrodružství a toužíte po objevování nových věcí. Ne vždy se ale ukážete jako ideální partner.

Patnáctý den v měsíc

Pro vás je nejdůležitější vaše rodina a přátelé. Obvykle vás mají všichni rádi a také jste velmi talentovaní. Své znalosti rádi předáváte dál. Máte velmi dobrou pozorovací schopnost. Chcete především harmonické partnerství.

Šestnáctý den v měsíci

Většinu času hodně přemýšlíte a milujete být sami. Zajímáte se především o vědu a techniku a také o náboženství. Někdy máte velký problém s tím, ukázat své emoce.

Sedmnáctý den v měsíci

Máte obrovskou touhu po vedení a vždy si najdete svoji cestu k tomu, abyste dosáhli cíle. Je pro vás snazší něco začít, než dokončit. Velmi často zapomínáte na detaily. Neradi si přiznáváte, jak moc jste citliví.

Osmnáctý den v měsíci

Jste tolerantní, velkorysí, přátelští, soucitní a obětaví. Míváte často fantastické nápady. Když se zamilujete, jste schopni věnovat milované osobě celé své srdce.

Fotografie: Pexels

Devatenáctý den v měsíci

Vaše touha po svobodě je nesmírná. Mnohdy si ji ale musíte tvrdě vybojovat. Není to pro vás těžké jen proto, že máte pevnou vůli a sebevědomí. Jsou chvíle, kdy se cítíte sami, i když jste ve spokojeném vztahu.

Dvacátý den v měsíci

Jste velmi srdeční a přátelští. Protože jste náladoví lidé, máte velké sklony k nervozitě a často ztěžujete život nejen sobě, ale i ostatním. Chcete partnera, který vám kromě lásky dá i pocit bezpečí.

Dvacátý první den v měsíci

Umíte být velmi okouzlující a přitažliví, pokud je to to, co chcete. Jste zábavní, kreativní a citliví, ale někdy možná trochu podráždění. Od partnera očekáváte něžnost a lásku.

Dvacátý druhý den v měsíci

Jste spíše kontroverzními osobnostmi. Někdy jste otevření a jindy oněmělí a nepřípustní. Máte velmi zajímavé nápady, ale většinou si je necháte pro sebe, protože se bojíte odmítnutí. Toužíte po lásce více než po čemkoliv jiném.

Dvacátý třetí den v měsíci

Vy si přejete především pestrý život. Jste pohotoví a své nápady prezentujete velmi přesvědčivě. Nejste ale vůbec trpěliví, ale vadí vám i rutina. Jsou pro vás velmi důležití vaši blízcí.

Dvacátý čtvrtý den v měsíci

Máte velký smysl pro zodpovědnost a cítíte silné nutkání chránit ty, kteří to potřebují. Záleží vám na tom, aby byl všude mír, takže skvěle řešíte jakýkoliv konflikt. Často najdete partnera ve velmi mladém věku a tento vztah je na celý život.

Dvacátý pátý den v měsíci

Máte dobré analytické schopnosti, racionálně uvažujete a o všechna témata se zajímáte komplexně. Na základě svých vlastností se můžete stát vynikajícím znalcem oblasti. Své city často skrýváte sami před sebou.

Dvacátý šestý den v měsíci

Dost možná jste talentovaní umělci nebo řemeslníci. Myslíte prakticky a osud vás obdařil vynikajícím diplomatickým citem. Chcete milujícího a věrného partnera.

Dvacátý sedmý den v měsíci

Máte opravdu velké množství přátel, protože jste srdeční, obětaví, otevření, tolerantní a vstřícní. Občas ale potřebujete i trochu samoty, abyste se vypořádali jen sami se sebou a nabili se pozitivní energií.

Dvacátý osmý den v měsíci

Jste pohotoví, dynamičtí a sebevědomí, také velmi cílevědomí a nezávislí. To, pro co se rozhodnete, bude vždy realizováno. Jste rádi středem pozornosti, rádi jste chváleni. Milujete, když je k vám partner laskavý.

Dvacátý devátý den v měsíci

Máte vytříbený smysl pro krásu. Vaše znalosti jsou hluboké a rádi je předáváte dál. Máte inspirativní vliv na své bližní. Kritiku snášíte velmi těžce. Očekáváte, že vám vaši přátelé budou ve všem a vždy věřit.

Třicátý den v měsíci

Jste velmi kreativní a této vlastnosti rádi využíváte. Obvykle jste vtipní a máte dobrý smysl pro humor. Je pro vás velmi důležité, abyste byli milováni. Vašim největším nepřítelem je nuda, takže se vždy snažíte nějak zabavit.

Třicátý první den v měsíci

Jste vážní, důvěryhodní a ctižádostiví, vždy připraveni vydat ze sebe to nejlepší. Jste také loajální a důvěryhodní jako přátelé a partneři, protože hledáte co nejtrvalejší vztah. Vaše logika je úžasná, ale také velmi tvrdohlavá.

Zdroj: Erdekescikkek

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]