Tento zázračný nápoj zabraňuje nachlazení a čistí tepny od tuků, toxinů a dalších nečistot

Tento zázračný nápoj by měl mít doma asi úplně každý. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám bude hodit. Zvládne ho připravit úplně každý.

Když je člověk nachlazený, většinou hledá nějaký přírodní lék, aby do sebe nemusel dávat nějaké chemické prášky. Mnohdy je za to schopný utratit mnoho peněz, aniž by věděl, že takový přírodní a léčivý nápoj si může připravit sám doma. A není k tomu třeba ani moc ingrediencí. Funguje nejen na nachlazení, ale také dokáže vyčistit tepny od tuků a toxinů. Tak co, zkusíte ho?

Co budete potřebovat

Jak už bylo řečeno, k přípravě tohoto nápoje není třeba moc ingrediencí a pravděpodobně všechny z nich budete mít doma. Připravit ho zvládne úplně každý, takže směle do toho. Potřebovat tedy budete:

  • 8 stroužků česneku
  • 4-5 cm kořene zázvoru
  • 4 litry vody
  • 2 citrony nakrájené na čtvrtky

Příprava je velmi jednoduchá

Nejprve si důkladně omyjte citrony a zázvor. Poté si oloupejte všech 8 stroužků česneku a zázvor také. Zázvor a česnek si nasekejte na malé kousky a citrony nakrájejte na čtvrtky. Ty tedy také oloupejte. Všechny tyto přísady si smíchejte v mixéru. Do velkého hrnce nalijte vodu a poté ho dejte na sporák. Poté přidejte rozmixovanou směs. Jakmile se směs začne vařit, stáhněte oheň, oddělejte ze sporáku a nechte vychladnout.

Fotografie: Pexels

Po vychladnutí si tekutinu přeceďte a poté přelijte do láhve nebo zavařovací sklenice. Tento léčivý nápoj je třeba užívat denně, minimálně 2 hodiny před prvním jídlem. Také ho užívejte aspoň 2 týdny. Tento nápoj dokáže regulovat trávicí systém a vylučuje škodlivé látky z těla. Také normalizuje střevní flóru. Dokonce také čistí játra a minimalizuje riziko vzniku rakoviny. Vyzkoušejte ho.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]