Personál nemocnice předvedl nádherné gesto pro doktory před 1. operací svého druhu

Fotografie: Czeva / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Každý člověk by se cítil o něco lépe, kdyby se mohl spolehnout na svého lékaře. Při pohledu na tento tým lékařů by většina lidí jistě neměla strach, že o ně pečují zrovna oni.

Kdokoliv, koho čeká nějaké náročné vyšetření či operace, by si přál toho nejlepšího odborníka, kterého může dostat. Lidé si pak určitě přijdou o něco klidnější, jelikož mají jistotu v podobě spousty zkušeností operujícího lékaře. Stejné přání měla také jedna rodina, kterou čekala velmi složitá událost spojená s operací jejich dětí. Na tým lékařů, který měl operaci na starosti, se bezpochyby mohli spolehnout.

Pár měl děti

Muž se ženou se rozhodli, že se jako rodina rozšíří. Když však byla žena těhotná, tak nastaly velmi vzácné komplikace. Ošetřující lékař totiž na ultrazvuku viděl 3 hlavičky, takže se mělo jednat o trojčata. Vše ovšem bylo daleko složitější, než se mohlo na první pohled zdát. Na snímcích totiž doktor viděl pouze 2 tělíčka, což napovídalo tomu, že dvě děti budou nejspíše siamská dvojčata.

Děti se narodily

Po několika měsících přivedli rodiče děti na svět a opravdu dvě z nich byly srostlé k sobě. Jejich další sestřička byla naprosto v pořádku. Případ narození siamských dvojčat je velice ojedinělý. O to více vzácné vše je, když jsou taková dvojčata součástí trojčat. Porod však proběhl v naprostém pořádku a matka i děti neměly žádné jiné komplikace.

Pro nemocnou ženu nemohli najít dárce ledviny. Vystrašilo ji, že se nabídla její vlastní dcera

Přišel čas operace

Za nějakou dobu přišel čas na to obě děti od sebe oddělit. Tato operace je vždy velmi náročná a složitá. Byl k ní tak povolán tým velmi zkušených lékařů. Když už bylo načase, tak se doktoři postavili do kruhu, chytili se za ruce a pomodlili se. Všichni se modlili za to, aby operace dopadla v pořádku a měla šťastný konec. Takový zákrok totiž ještě nikdo z těchto lékařů během své kariéry nedělal.

Vše dobře dopadlo

Velmi náročná operace trvala celkem 7 hodin. Naštěstí se obě děti od sebe podařilo oddělit bez jakýchkoliv dalších komplikací. Nejen lékaři, ale také zbytek rodiny byl velmi šťastný. I díky modlitbě lékařů mohou žít všechny 3 holčičky spokojený život s velikou podporou svých milujících rodičů. Těm také spadl obrovský kámen ze srdce poté, co jim bylo řečeno, že vše dobře dopadlo.

Zdroj: Little Things

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]