Holčička v raném věku hraje stolní tenis jako profesionál. Video se stalo inspirací pro malé sportovce

Fotografie: Tiia Monto / Creative Commons / All rights reserved

Sociální sítě v nedávné době obklopilo video malé holčičky, která byla obdařena talentem v ping-pongu. Už je dokonce schopna držet krok se skutečnými profesionály.

Video sdílené na twitteru ukazuje, jak malá, talentovaná dívka hraje stolní tenis s mladým mužem. Její hbitost a perfektní manipulace s pálkou vás rozhodně nenechají na pochybách. Dívka totiž skutečně vypadá jako profesionální hráč v akci. Poté, co byl její výkon natočen a zveřejněn na sociálních sítích, se video ihned stalo virálním.

Sporty jsou na sociálních sítích opravdovým trendem

Typy účtů, které sdílejí příspěvky z různých sportů, jsou velice oblíbené. Můžete zde vidět spoustu talentovaných jednotlivců. Uživatelé zde pravidelně sdílejí videa, na kterých se lidé věnují nějakému sportu nebo úkolu, a sledující lapají po dechu úžasem. Obzvlášť, když se ve videích objevují malé děti, jelikož je pro ostatní zajímavé sledovat jejich růst a případné sportovní úspěchy.

Video se stalo inspirací pro malé sportovce

Video na twitteru nasbíralo přes 130 000 zhlédnutí a tuny reakcí. Sledující samozřejmě nadále rostou, jelikož se toto video dostalo opravdu všude. Lidé byli skutečně v šoku z neuvěřitelných schopností malé holčičky. Mnozí zasypali video chválou a popřáli holčičce štěstí v budoucnu, jelikož má opravdu nesmírný potenciál to někam dotáhnout.

Příspěvek je obklopen hezkými komentáři

„Už je šampionkou, ne, dokonce bych řekl, že je spíše budoucí legendou,“ napsal uživatel twitteru. „Tak úžasné a v tak mladém věku,“ zvolal další. Holčička je pořád malá na to, aby pořádně ocenila chválu ostatních lidí. Když jí však rodiče četli komentáře, údajně se pěkně červenala. Je zcela zřejmé, že svůj talent bude nadále rozvíjet, a kdoví, třeba opravdu splní očekávání sledujících.

Zdroj: IndiaToday

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]