Maminku vzbudí podivný hluk pitbulla a dá se na útěk. Ztuhne jí krev v žilách, když vidí, co se stalo jejímu synovi

pitbull
Fotografie: Piqsels

Psí plemeno pitbull má špatnou pověst a mnoho lidí tvrdí, že se jedná o agresivní psy. Ti, kteří se s pitbullem setkali ale vědí, že jde o věrné a milující psy, kteří pro své majitele udělají vše.

Pitbullové jako plemeno mají pověst agresivních, tvrdohlavých a těžko umístitelných psů. Není pochyb o tom, že jsou to silní psi, a pokud jsou neodborně nebo záměrně vychováváni k agresivitě, mohou být nebezpeční. Pokud jsou však vychováváni ve stabilním prostředí, nejsou vystaveni stresovým situacím, jsou milováni a obklopeni láskou, jsou to velmi jemní, přátelští a oddaní psi.

Rychle se s rodinou sžila

Rodina Danielsových vlastní dva psy tohoto plemene . S jedním se děti již dlouho znají, protože je u nich již několik let, druhý byl nedávno adoptován. Když se chystali adoptovat druhého psa, nedokázali si představit, jak jim tento čtyřnohý společník změní život. Nový člen rodiny, fenka Ember, se v rodině velmi dobře adaptovala. S jedním z Danielových dětí, Treyem, si vytvořila zvláštní pouto.

Jednoho rána vešla Ember do ložnice své matky Tracy Daniels. Neklidně se procházela, chodila v kruzích a nechtěla vyjít ven, aby nechala ještě spící Tracy zdřímnout. Za každou cenu se ji snažila probudit a přimět ji, aby vstala z postele. Nakonec Embeřino chování Tracy vyburcovalo, vstala a následovala ji do koupelny, kam ji Ember očividně vedla. Tracy zůstala jako omráčená, na dvě vteřiny ztuhla a pak se vrhla synovi na pomoc.

Šlo o závod s časem

Trey ležel přes okraj vany a v epileptickém záchvatu celým tělem narážel do vany a dlaždic. Tracy vytáhla syna ven, aby nenarazil do tvrdého povrchu, a zavolala pomoc. Sanitka odvezla Treye do nemocnice. Nebýt Ember, nedá se říct, jak by to dopadlo. Tracy je Ember nevýslovně vděčná, že zareagovala a pomohla jejímu synovi. Je třeba říci, že Ember prokázala velkou empatii, loajalitu a intuici. Dobře si uvědomovala, že se děje něco znepokojivého a že je třeba pomoci.

Fotografie: Piqsels

Chtějí zachránit pověst pitbullů

Od té doby, co se tento příběh stal, jej mnoho lidí sdílí na sociálních sítích a organizace Adore-A-Bull, odkud byla Ember adoptována, doufá, že tento druh příběhu může zachránit pověst pitbullteriérů. Myslíme, že neexistuje jasnější projev věrnosti a lásky, takže lidé, kteří pitbully nemají rádi, by se po přečtení tohoto článku měli zamyslet. Pomozme sdílet tuto informaci, abychom jednou provždy dokázali, že pitbullové jsou milující a věrné plemeno!

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]