Manželé adoptovali novorozeně. O pět let později se ozvala jeho biologická matka s neuvěřitelnou žádostí

Fotografie: Depositphotos

Milo se narodil dospívající matce, která neměla možnost se o něj starat. Proto ho dala k adopci. Mladý manželský pár se do malého chlapečka okamžitě zamiloval a v roce 2013 proběhla adopce.

Shanna a Joseph Weightovi z Ameriky byli manželi devět let, než se jim narodilo první dítě, syn Milo. Shanna, která uvedla, že jako tanečnice měla vážné zdravotní problémy, a proto ji představa těhotenství dost odrazovala, řekla, že se s Josephem rozhodli, že nejlepší způsob, jak se stát rodiči, bude adopce. Obrátili se na agenturu a před pěti lety adoptovali Mila, který se narodil osmnáctileté ženě, která prostě nebyla schopná být matkou.

Necítili se pro tento úkol vhodnými

Před dvěma lety se manželům narodil biologický syn Nash a jejich rodina byla kompletní. Až do chvíle, kdy je kontaktovali a oznámili jim, že Milova biologická matka čeká holčičku, a zeptali se jich, zda by měli zájem o její dítě. Manželé měli pocit, že nejsou připraveni stát se znovu rodiči, ani nejsou pro tento úkol vhodní. Malému Nashovi bylo tehdy pouhých 20 měsíců a přijetí třetího dítěte by nepochybně zvýšilo zátěž pro rodinu, a to jak tehdy, tak i v budoucnu.

Malý Milo se rozhodl

Po týdnu přemýšlení to byl nakonec malý Milo, kdo se rozhodl. Když se dozvěděl, že jeho biologická matka je znovu těhotná, řekl Josephovi a Shanně, že prostě museli vzít jeho sestru domů. A tak to bylo. Milova malá sestra Onni Pearl se narodila 25. února 2019. Domů se vrátila se svými adoptivními rodiči pouhé dva dny po svém narození.

Shanna byla v průběhu let v kontaktu s Milovou biologickou matkou. Každých pár měsíců si posílaly dopisy a fotky a ona manželům odepisovala.  Než se narodila její holčička Onni, přišla je matka navštívit. Milo byl opravdu nadšený, že se s ní setkal, a ona projevila vděk, že se o Mila tak skvěle postarali. Byla moc ráda, že se rozhodli vzít si k sobě také Onni. Byla opravdu šťastná, že budou sourozenci spolu v rodině, ve které se cítí dobře.

Shanna řekla, že jejich rodina je nyní s Onni kompletní a že svou pětičlennou rodinu milují. „Milo a Onni jsou si tolik podobní a Nash se podobá mně a má hodně z mé osobnosti,” řekla Shanna. Uvědomuje si, že až se z dětí stanou teenageři, budou se pravděpodobně vypořádat s některými problémy, které s sebou nese to, že jsou rasově smíšená rodina, ale zatím je to báječné. Onni doma se svými dvěma staršími bratry prospívá a je s ní zacházeno jako s princeznou.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]