Masáž tenisovým míčkem vám pomůže od bolesti zad. Stačí několik minut denně z pohodlí domova

Když se objeví bolest, je třeba ji eliminovat. Nikoliv jenom léky. Vhodná je i masáž míčkem. Ti zvládnete úplně zdarma u sebe doma. Zjistíte, že nemusíte utrácet vysoké sumy za maséra, jelikož ulevit od bolesti se dá mnohem jednodušeji. Stačí pouze správný míček, který umístíte na to pravé místo. My vám ukážeme postup, který stoprocentně zabírá.

Masáž míčkem má mnoho možností využití

Trápí vás bolest? Nezoufejte, jelikož se jedná o efektivní metodu, jak se jí můžete zbavit. Stejně tak vám tento typ masáže pomůže uvolnit svaly. Zapomenout nelze ani na to, že zlepšíte prokrvení jednotlivých částí svého těla. To vše jsou kladné vlastnosti masáží, které lze zvládnout jednoduše i v pohodlí svého domova. Bez nutnosti kamkoliv chodit a hlavně bez nutnosti utrácet nemalé sumy za profesionální maséry.

Co budete potřebovat?

Jak už jsme nastínili, nepotřebujete nic složitého. Základem na masáž míčkem bude obyčejný tenisový míček. Dále bude potřeba mít doma volnou stěnu, o kterou se budete při masáži opírat. Dále už postačí jenom pár minut vašeho času. I když máte hektický den, můžete si být jisti, že několik minut jistě najdete. Když to bude každý den, uvidíte jak svému tělu prospějete. Jakékoliv bolesti zad a krční páteře budou stoprocentně minulostí.

Postup je velmi jednoduchý

Jak na danou masáž? Je to jednoduché. Video níže vás celým postupem masáže projede. Základem je postavit se ke zdi, dát míček do oblasti vašich lopatek a potom se začít pomalu hýbat různými směry. Nechtě míček ať jezdí po vašich zádech a tak požadované místo jednoduše masíruje. Díky tomu že máte vše ve svých rukou můžete zvětšovat i zmenšovat celkovou intenzitu, stejně jako máte možnost dostat míček přesně na ta místa, která jsou v oblasti vašich zad problémová. věnujte dané masáží 6 minut denně a uvidíte, že už po prvních dnech budou jakékoliv problémy minulostí. To vám garantujeme. Jak se snadno přesvědčíte, nejsou třeba žádné složité postupy, ani profesionální masér. Uvolníte svá záda a na jakékoliv prášky na bolest si už nikdy ani nevzpomenete.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]