Vylepšili jsme původní recept na topinky. Tyto nové jsou bomba

masové koláče

Občas si lidé rádi dopřejí nějakou slanou pochoutku. Pokud patříte mezi fanoušky slaných dobrot, vyzkoušejte masové koláčky, které lze připravit s toastovým chlebem.

Častokrát se lidem stává, že k nim má přijít návštěva a hostitelé si pro ně chtějí připravit něco dobrého. Problémem ale bývá to, že někteří hosté nemají v oblibě sladké pokrmy a dezerty. V takovém případě přichází na řadu to, aby si hostitel vymyslel něco slaného, čím by hosta potěšil. Dobrou volbou mohou být tyto masové koláčky, které si každý zamiluje.

Suroviny, které budete potřebovat na tento recept

Na přípravě masových koláčků je dobré to, že nepotřebujete příliš mnoho surovin ani času. Ušetříte tedy finance i čas. Abyste mohli masové koláčky připravit, nachystejte si tyto suroviny:

  • 300 g mleté maso
  • 1 ks cibule
  • 50 ml perlivá voda
  • 1 čajová lžička soli
  • 1 / 2 čajové lžičky mletý černý pepř
  • 1 / 2 čajové lžičky sušené italské bylinky
  • 1 / 4 čajové lžičky mletá sladká paprika
  • 1 / 4 sušený česnek
  • 4 plátky chleba
  • 180 g mozzarella

Jak připravit masové koláče

Nejprve si zpracujte cibuli a to tak, že ji nakrájíte na kostičky a poté ji dejte do misky. Do mísy následně přidejte mleté maso, které osolte a opepřete. Nezapomeňte dát na maso také zbytek koření, aby měly nakonec masové koláčky skvělou chuť. Nyní je na čase přidat perlivou vodu a všechny suroviny můžete promíchat.

masové koláče ingredience

Začněte pracovat s toastovým chlebem

Protože už máte připravenou náplň masových koláčků, můžete se pustit do těsta, které ale nemusíte nijak složitě vymýšlet nebo zpracovávat. Jednoduše sáhněte po toastovém chlebu, jenž dokonale nahradí jakékoliv těsto, které byste jinak museli zpracovávat. Vezměte si tedy plech, vyložte jej pečícím papírem a poté na něj postupně pokládejte toastové chleby.

toastový chleba na plechu

Vytvořte masové koláčky

Na každý kousek potřete mleté maso se směsí a můžete klidně dávat více směsi, abyste měli koláčky hezky naplněné. Nakonec si vezměte struhadlo a na něm nastrouhejte mozzarellu nahrubo. Touto mozzarellou nakonec posypte toastové chleby s masovou náplní a předehřejte si troubu na 180 °C. Jakmile bude v troubě tato teplota, dejte masové koláče péct na 25 minut.

https://www.youtube.com/watch?v=-F2R6ivMRLQ&embeds_euri=https%3A%2F%2Fwww.steaklovers.menu%2F&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_title&ab_channel=Rezepthub

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*