Matka si myslela, že se batolata dívají na televizi. Když vešla do pokoje, čekalo na ni takové překvapení, že se jí vrylo navždy do paměti

Fotografie: Depositphotos

Mnoho maminek, tatínků i prarodičů jistě zná krásnou pohádku od Disneyho, Ledové království. Jakmile se začal promítat v kinech, stal se okamžitě oblíbeným u většiny malých dětí.

Víme, že malé dítě se může dívat na pohádky tisíckrát dokola, a to stejně nadšeně jako poprvé. Výjimkou nejsou ani dvojčata představená v následujícím textu. Batolecí dvojčata Colleen Jordanové milují Disneyho film, jehož hlavními postavami jsou dvě sestry. Děti nedávno ztvárnily svou oblíbenou scénu z filmu a staly se hitem virálních videí. Maminky jsou někdy nuceny uchýlit se k triku sledování pohádek, aby si oddechly, protože mateřství je bezpochyby 24 hodin denně.

Úžasný výkon batolat

Američanka Colleen Jordanová, matka dvojčat Madelyn a Scarlett Jordanových, udělala totéž. Pustila svým děvčatům pohádku, jako již mnohokrát předtím. Brzy však popadla telefon, aby zaznamenala zázrak, který neviděla na obrazovce, ale přímo před sebou. Děvčátka předvedla herecký výkon, ze kterého matce spadla čelist. Úvodní scénu filmu ztvárnily v dokonalém obsazení „jeden na jednoho“.

Fotografie: Freepik

Video sklidilo úspěch

Na videu, které matka sdílela na Facebooku je vidět, jak Maddie a Scarlett odpočívají a sledují film. Najednou se inspirují, aby vstaly a přehrály celou úvodní scénu, gesto po gestu – což je skutečný důkaz toho, kolikrát batolata oblíbenou disneyovku viděla.

Miminka ještě ani nemluví a je naprosto zřejmé, co dělají, když tancují, smějí se a na svůj věk neuvěřitelně dobře kopírují pohyby na plátně.

Fotografie: Unsplash

V době pořízení nahrávky chyběl malým dětem pouhý měsíc do dvou let a Ledové království je bezpochyby velmi oblíbené. Virální video má již téměř 6 milionu shlédnutí. Podívejte se, jak tyto rozkošné děti hrají!

Děvčata tuto konkrétní scénu z Ledového království předvádějí už od svých 18 měsíců, řekla Jordan, která byla spolu se svou rodinou pozvána do pořadu Good Day Philadelphia. O to méně překvapivé je, že jsou z nich teď v podstatě profesionálky. Myslíme, že můžeme s jistotou říct, že minimálně jedno z těchto dětí má před sebou hereckou kariéru. Možná účinkující v Disney Worldu?

Zdroj: YouTube / Jordan Twins

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]