Milionářka vlastní jmění ve výši 121 milionu Kč. Šetří kde se dá, místo jídla jí konzervy pro kočky

Fotografie: NekoJaNekoJa / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Žena, která se doslova topí v penězích, žije poněkud skromně, protože v bizarní snaze ušetřit peníze si raději dá k obědu kočičí žrádlo místo normálního jídla.

Aimee Elizabeth z Las Vegas v USA bývá označována jako „nejlevnější milionářka na světě“, protože se živí krmivem pro kočky, aby ušetřila peníze. To zní úplně absurdně vzhledem k tomu, že vlastní jmění ve výši 5,5 milionu dolarů (121 milionu Kč). Šetří peníze za jídlo tím, že konzumuje kočičí jídlo v konzervách, protože je to levnější než kupovat konzervovaného tuňáka.

Návod na to, jakými způsoby byste rozhodně neměli šetřit

Aimee, která se objevila v pořadu Extreme Cheapskates, přiznala, že konzervy kočičího žrádla jsou o 30 centů (cca 2 koruny) levnější než rybí konzervy pro lidi. Jeden z Aimeeiných přátel přiznal, že jednou přijal její pozvání na oběd a následně dostal kočičí konzervu na podnose. K jeho překvapení se opravdu nejednalo o vtip. Bohužel však nešlo o ojedinělý případ.

Pomsta bývalému manželovi, či obyčejné domácí jídlo?

Tuto plechovku servírovala také svému bývalému manželovi a zašeptala mu: „Právě jsem ušetřila 30 centů.“ Inu, pořád existuje možnost, že jim to v tehdejším manželství neklapalo a šlo jen o neškodnou pomstu. Bohužel, zkušenosti lidí, kteří s ní měli tu čest, vypovídají za vše. Dokonce se i začalo tradovat, že to Aimee dělá čistě kvůli pozornosti médií.

Další způsoby, jak doma nešetřit

Kočičí žrádlo však nebylo zdaleka všechno. Aimeein bývalý manžel také nebyl příliš nadšený z jejích pravidel, pokud jde o sprchování. Hvězda Extreme Cheapskates je totiž také známá tím, že časuje ohřev vody na minutu, aby se ujistila, že neplýtvá penězi za vodu. Samozřejmě také ušetří desítky dolarů, ale v poněkud extrémních podmínkách.

Aimee také maximálně využívá své kuchyňské houbičky a používá je k drhnutí nádobí, dokud se kompletně nerozpadnou. Na kamery v pořadu TLC ukázala otrhanou houbu a vysvětlila: „Toto je moje jediná houba. Někteří lidé si mohou myslet, že je to trochu nechutné, ale dokud se úplně nerozpadne, tak nevidím důvod, proč ji vyhazovat.“

Je péče bývalého manžela na místě?

Aimee také odmítá komukoli platit za úklid svého domova, a tak za ní přichází uklízet její bývalý partner, který jí dům přenechal. Údajně si myslel, že by jinak skončila na ulici. Co je na tom pravdy, se asi v médiích ani na televizních obrazovkách nikdo nedozví, ale je jasné, že by Aimee měla se svojí životosprávou něco dělat.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*