Moderní prvky pro zkrášlení vašeho domova – které to jsou?

Každý člověk si přeje mít hezký a útulný domov. Ovšem ne každý má kreativní myšlení a schopnosti opravdového designéra. Pamatujte na to, že mnohdy méně znamená více. Stačí pouhé drobnosti a váš domov se promění v ráj na zemi.

Jak smutný by byl domov bez barev, dekorací a účelných doplňků. Interiér bez obrázků, poliček, květin, drobných dekorací, záclon či závěsů by byl jen holobytem. Jen těžko se nám v takovém prostředí bude odpočívat – relaxovat. Návrat domů, ať už z práce či ze školy má být příjemný. Ani moderní sedací soupravy či nové kuchyňské linky nedodají žádnému bydlení ten správný šmrnc, pokud chybí detaily.

Důležitost dekorací

Důležitost a pojetí vašeho vlastního světa skvěle dotvoří dekorace. Milujete-li lehký závan moře, písečné pláže a slunce, lze si kousek tohoto světa přinést i domů v podobě dekorací. Stejně tak v létě vykouzlit svět plný barev díkyřímské rolety kytičkovým polštářkům, motýlům, barevnému povlečení, záclonám, závěsům, přehozům, ubrusům, váziček plných čerstvých lučních kytek. Oblíbené římské rolety nejenže dodají každému oknu šmrnc, ale zprostředkují soukromí. Záleží, čemu dáváte přednost.

Jsou to právě drobnosti, které dotvoří příjemnou atmosféru. Dekorace bývají buď neměnné, které zaujímají své čestné místo neustále a sezónní, jež lze libovolně měnit, čímž lehce změníme vzhled bydlení i náladu.

Nalepovací 3D dekorace

Nalepovací 3D dekorace umožňují pustit uzdu fantazii a vyzdobit si nevšedním způsobem svůj byt či dům. Nepotřebujete žádnou vrtačku, kladívko, hřebíky a můžete mít během 5 minut nádhernou poličku i japonské stěnys rekvizitami. Ano, bude nepoužitelná, ale tvářit se bude jako opravdová. Má to i své výhody – nemusíte na ní utírat prach. Díky 3D efektu získáte zajímavý design vašeho obydlí. Výběr je velmi pestrý.

Japonské stěny

Levné japonské stěny patří v dnešní době k velmi moderním a designovým doplňkům používaným pro zastínění interiéru. Za málo peněz hodně muziky. Vhodné jsou jednak k zastínění velkých okenních ploch, abyste si nepřipadali jako ve výkladní skříni, případně jako zajímavé řešení k přepažení prostoru.

Obrázek: pixabay.com