Muž bez větších kutilských zkušeností postavil na zahradě originální venkovní kuchyň, kterou mu všichni závidí

Fotografie: Imgur / Roger Bennett

Pokud se podíváte na nic neříkající dřevěnou konstrukci na obrázku, asi vás nijak zvlášť nezaujme. Tato stavba má ale hlubší smysl. Jistý zručný muž se podělil o svou skvostnou práci na terase s ostatními lidmi. Nyní se můžete pokochat i vy jeho výtvorem.

Pracovní léto s úžasným výsledkem

Zaujal vás nápad autora kuchyně na terase? Pak se můžete krůček po krůčku inspirovat jeho tvorbou. Pravděpodobně tím strávil mnoho volného času v letních měsících, avšak odměnou mu bylo dokonalé zázemí na vaření, pečení i grilování. Takového kutila by si přál každý doma.

Skvěle promyšlené plány

Muž se rozhodl, že kuchyňskou linku s grilem vytvoří ve tvaru U. Proto nejprve sestavil pevnou konstrukci ze dřeva. Ocelový nerezový materiál dále použil v oblasti, kde plánoval postavit gril. Poté se pustil do pokládání pracovní desky a tvoření prostoru pro skřínky a šuplíky ve vnitřní části kuchyně.

Když bylo vše pokryté dřevěnými deskami, jako první nainstaloval na své místo nerezový gril. Ten pasoval přesně na míru. Aby byla linka skutečně vyšperkována, položil na pracovní desku i černé lesklé obklady.

Okolí pak vypodložil mozaikovými kachlíky. Nutno podotknout, že autor měl vkus. Výsledek je perfektní. Tím ale práce zdaleka nekončila. Ještě bylo potřeba dokončit celou řadu věcí.

Dokonalá kuchyňská linka s grilem

Do připravených otvorů v konstrukci linky vložil muž nerezové skřínky a šuplíky, aby si tak zajistil dostatek úložného prostoru. Jeho úžasný výtvor se začal rýsovat. Ještě zbývalo přetřít obvodové desky na šedý odstín, který ladí se zbylým materiálem a bylo hotovo.

Co říkáte na tento zahradní skvost? Líbí se vám? Pakliže máte prostor a prostředky, můžete si rovněž splnit svůj sen a postavit si dokonalé zázemí na zahradní party.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]