Muž zhotovil unikátní zapuštěný bazén. Je schovaný pod trávníkem

Toužíte po něčem novém? Rádi byste si zpříjemnili život a pořídili si na léto zapuštěný bazén? Inspirujte se zde. Někdy stačí jen vyslovit přání vašemu blízkému a uvidíte, co se stane. Hlavně mu ale řekněte vaši přesnou představu, abyste se pak nedivili, když udělá něco jiného. Může pak snadno dojít k omylu. Ovšem i hádka umí nést ovoce. Příkladem je tento příběh.

Za všechno může hádka

Vše začalo obyčejným sporem o přestavbu staré kůlny na zahradě. Žena si usmyslela, že by se jí na tomto místě hodil spíše zelený trávník. Požádala tedy svého muže, aby kůlnu zboural a místo ní tam vysel nový trávník, kde by žena mohla trávit čas. Muži se to ovšem nelíbilo, a přišel s jiným řešením. Už nějakou dobu toužil po bazénu, a když se teď naskytla příležitost ho postavit, chtěl ji využít. Mezi manželi tak vznikl spor, který měl zajímavé vyústění.

Důmyslné řešení

Manželka s bazénem nesouhlasila, a muž nesouhlasil s trávníkem. Co ale teď? Oba dva nápady se na toto zahradu nevejdou. Vypadalo to, že se nakonec nedohodnou. To by ale nesměl být muž šikovný a mít dobré nápady. Přišel totiž s naprosto geniálním a důmyslným řešením, které uspokojilo obě strany. Navíc si vysloužil obdiv u všech známých a lidí v širokém okolí. Chcete vědět, co udělal?

Bazén pod trávníkem

Jako první odstranil z daného místa vše, co mu překáželo v novém projektu. Zboural starou kůlnu a palmy. Dále na místě srovnal povrch země, aby se mu později dobře budovalo. Dále vyhloubil obdélníkovou jámu. Po obvodové stěny této jámy umístil dřevěné desky jako izolaci. Na jámu umístil speciální železnou konstrukci, kterou bylo možné posouvat do strany. K posouvání zde byl umístěn motor.

Speciální konstrukce nakonec tvořila dřevěnou střechu, která později zakrývala bazén. Bazén umístil muž do vyhloubené jámy. A co tedy s trávníkem? Ten vysel na zmíněnou střechu bazénu. Pak už jen stačilo stisknout tlačítko. Podívejte se sami.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]