Na dvoře začal kopat obrovskou jámu. Sousedé si mysleli, že se zbláznil, pak mu ale jeho nápad záviděli

Fotografie: Depositphotos

Na zahradě začal kopat obrovskou díru. Rodina i sousedé se domnívali, že výsledkem bude luxusní bazén. Mýlili se. Luxusní výtvor to rozhodně byl, ale o bazén vůbec nešlo.

Realizace vlastních, někdy až šílených nápadů, se může zprvu zdát jako hotové bláznovství. Ale někdy se zadaří a výsledek je dechberoucí. Takové štěstí měl i Wayne Martin, jenž se rozhodl splnit si svůj sen. Začal tedy na svém pozemku kopat obrovskou díru. Sousedé neskrývali svůj údiv, mysleli si, že zešílel. Když byl však hotov, se závistí všichni pozorovali finále jeho práce.

Začal na zahradě kopat obrovskou díru

Znáte to sami, najednou vaši hlavu zaměstná nápad, o němž si vy sami řeknete, že je nesplnitelný, alespoň ne, pokud se do něj pustíte sami, ale pak vám dlouho vrtá v hlavě, že jednoho dne vstanete a pustíte se do práce. Tak to bylo i u Wayna. Z ničeho nic začal na své dvoře kopat obrovskou jámu.

Sousedé a rodina si byli jisti, že si muž chce postavit bazén. Nic nemůže být dále od pravdy. Vedle díry se začaly objevovat stavební materiály jako štěrk, cihly a další potřebné pro stavbu. Všichni byli zvědaví, co chce Wayne postavit před svůj dům, ale tajil to až do úplného konce. Když se na dvoře objevil velký kontejner, zvědavost rodiny a sousedů dosáhla svého maxima.

Fotografie: Pexels

Sousedé neskrývali své překvapení

Do pracně vykopané díry přistál obrovský pocínovaný plech. Wayne si dokonce najal úklidovou četu, aby důkladně vyčistila a vydezinfikovala interiér. Následně společně s dalšími staviteli, kteří mu při stavbě pomáhali, vytvořil schodiště vedoucí dolů ke vchodu do kontejneru. Nakonec jámu zalil betonem, pak naházel zeminu a trávu.

Máte tušení, co mohl mít Wayne v úmyslu stavět? Zřejmě by vás také jako první napadl bazén. Je to logické. Ale kdy po dokončení stavebních prací pozval svou rodinu a sousedy, aby se pochlubil svým dílem, všichni udiveně sledovali originální vinný sklep. Jste-li také zvědaví, jaký byl výsledek, podívejte se na níže uvedené video.

Zdroj: Kakzachem

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]