Na snubní prsten svého manžela nechala vyrýt vzkaz, který pobouřil internet

Fotografie: Ram-Man / Creative Commons / Attribution-Share Alike 2.5

Tajně podstrčila zlatníkovi lístek s nápisem, který chtěla nechat vyrýt na manželův snubní prsten. Ten ho viděl až ve svatební den a už s tím nemohl nic dělat.

Říká se, že humor je kořením života, a nejinak tomu bývá i ve vztazích. Deník Newly upozornil na snubní prstýnek, jenž se díky svému nápisu stal virálním. Manželé, kterým patří, se smějí hodně a často. Když se před několika lety brali, nastávajícího manžela tak ani příliš nepřekvapil nápis, jejž mu nechala jeho žena tajně vyrýt na vnitřní stranu prstenu. Co na to říkáte? Zasmáli byste se, nebo by bylo po svatbě?

Zlatník vyryl nápis tajně, manžel o tom neměl tušení

Amanda a Daniel Tallmanovi z amerického Michiganu jsou svoji již více než deset let a společně vychovávají tři děti. Nedávno se však stali slavnými poté, co jejich kamarád zveřejnil na sociálních sítích fotografii Danielova snubního prstenu. Většina novomanželů si nechává na vnitřní stranu prstenu vyrýt datum svatby nebo krátké vyznání lásky, Amanda však nechala do prstenu tajně vyrýt nápis, který měl Daniela varovat.

„Dej ho zpátky!“ – to je ozdobným písmem vyryto na vnitřní straně prstenu. Daniel si tajný nápis přečetl až v den jejich svatby, takže s tím už stejně nemohl nic dělat. Rozesmál se, když ho uviděl, a nijak neprotestoval. „Amanda je taková. Náš vztah je plný lásky a smíchu a dobrých vtipů. Máme skvělé manželství,“ řekl později Daniel pro MailOnline.

Zoufalá žena oslovila skupinu amatérských hledačů pokladů. Našli její ztracený snubní prsten

Nakonec to byla Amanda, která prsten ztratila

Nápis na prstenu ho nijak neurazil, protože vtipy své ženy bere s nadhledem. Přesto někdy prsten z ruky opravdu sundá, ale to jen při práci na zahradě nebo v garáži. „Někteří lidé komentují, že musí být nejistá nebo co, ale je to přesně naopak. Lidé nám říkají, že máme nejlepší manželství, jaké kdy viděli,“ citoval Dana Cosmopolitan. Fotografie jeho prstenu se stala virální a mnoho lidí počin jeho manželky okomentovalo.

sundávání prstýnku
Fotografie: Freepik

„Můj manžel ho nikdy nenosil. Vymlouval se, že se to nehodí nebo je mu prstýnek ‚nepříjemný‘. Skončilo to tak, že mě roky podváděl. Ujistěte se proto, že si ho nechá,“ komentovala jedna žena svoji vlastní zkušenost s „nenošením“ snubního prstenu. Tohle se však Danielovi stát nemůže, Amandin nápis na prstenu mu vždy připomene, že by ho to nemělo ani napadnout.

Naopak to byla Amanda, která svůj snubní prsten jednou ztratila. Naštěstí jej po měsíci zase našla, ale přátelé si z ní dělali legraci, že to spíše ona by měla mít na svém prstenu napsáno „Dej ho zpátky“. Na SvětěKreativity už jsme psali několik příběhů, které ukazují, jak důležitý je snubní prsten a co jsou lidé ochotni udělat, pokud jej ztratí. V tomto případě prohledali tuny odpadků, aby prstýnek našli.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]