Zoufalá žena oslovila skupinu amatérských hledačů pokladů. Našli její ztracený snubní prsten

Fotografie: Ibericadetectores / Creative Commons Zero / Public Domain Dedication

Žena ztratila svůj snubní prsten a dostala se do zoufalé situace. Po týdnu hledání se obrátila na skupinu lidí, která jediná by jí ještě mohla pomoci.

Co pro vás znamená snubní prsten? Je symbolem závazku, který si partneři dávají na zbytek života. Jeho ztráta tak může být skutečně bolestná, protože nemůže být ničím nahrazen. Pokud to jen trochu jde, vždy se budete snažit ztracený prsten najít. Stejně jako tato dáma, o které informoval deník UPI. Prstýnek jí upadl do písku na pláži. Po týdnu hledání už se vzdávala naděje. Nakonec oslovila amatérskou skupinu hledačů pokladů jako poslední možnost, která jí ještě zbývala.

Prstýnek hledala usilovně celý týden

Na SvětěKreativity už jsme psali o tom, že jsou lidé ochotni prohledat tuny odpadků, aby našli snubní prsten. Ten je totiž nenahraditelným symbolem a jeho ztráta může být pro mnoho lidí skutečně bolestná. Ani Kim Kennedy Hughes se rozhodně nehodlala smířit s tím, že svůj milovaný prsten už nikdy neuvidí, ale musela se nakonec obrátit pro pomoc.

Prstýnek ztratila na pláži Wrightsville, poblíž Wilmingtonu v Severní Karolíně. I když usilovně hledala spolu s celou svojí rodinou, prsten se jim nedařilo najít. Na pomoc si vzali i detektory kovů, ale týdenní pátrání nepřineslo žádné výsledky. Kim už začínala být zoufalá, ale pak ji napadlo obrátit se na ty nejpovolanější. Byla to poslední možnost, kterou ještě viděla.

Na zámku v Kravařích byl učiněn neobvyklý nález. Za zdí se skrývala barokní chladnička

Prstýnek jako by čekal na něj

Oslovila proto na Facebooku amatérskou skupinu hledačů pokladů Cape Fear Explorers. Tito nadšenci procházejí s detektory kovů vytipované lokality a spíše se zabývají hledáním historických artefaktů. Ženinu zoufalou žádost o pomoc však ochotně vyslyšeli. Snubní prsten opravdu není žádná obyčejná cetka, proto se rozhodli Kim pomoci.

Na určené místo se dostavil Jack Hooker, kterého na pláži čekala celá Kimina rodina. Hned se s pomocí vlastního detektoru kovů pustil do hledání. A nejspíš za to mohla mnohaletá zkušenost v hledání ztracených pokladů, protože jemu nalezení prstenu netrvalo příliš dlouho. Prstýnek jako by čekal právě na něj. Kim ani její rodina nemohli být šťastnější.

Po zveřejnění této úžasné zprávy dostal Jack Hooker i celá komunita amatérských hledačů spoustu pochvalných komentářů. A jeden z nich i od šťastné Kim: „Naše rodina může o Jacku Hookerovi a této organizaci pět pouze samou chválu! Udělat si čas a vyhovět nám při tomto hledání je opravdu srdečné.“

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]