To, co žena zahlédla v kuchyni, jí málem přivodilo infarkt. Lidé na internetu jí oznámili krutou pravdu

Fotografie: Depositphotos

Žena narazila v kuchyni na podivný objekt a rozhodla se požádat o radu na internetu. To se ukázalo jako rozhodnutí, kterého brzy začala litovat.

Setkání s neznámými věcmi ve vašem domově může být znepokojivé. Žena byla zmatená, když objevila v kuchyni záhadný černý objekt vypadající jako něco mimozemského. Tento kluzký předmět ji zpočátku znepokojoval, protože si myslela, že jde o provázek. Při bližším prozkoumání však byla šokována, když zjistila, že to vypadá spíše jako červ.

Při identifikaci se rozhodla požádat o pomoc

V zoufalství po odpovědích se obrátila na sociální sítě a zveřejnila fotografii svého nálezu. Jestli má někdo tušení, o co se může jednat, se zeptala jednoduchým příspěvkem na sociální síti Facebook. K příspěvku dodala také to, že se obává, že se jedná o červa. Původně tento objekt považovala za provázek z banánu, nyní má ale velké obavy a nechce se objektu ani dotknout.

V komentářích se lidé snažili poskytnout užitečné návrhy. Jeden navrhl, že pokud má doma mazlíčka, mohl by to být šnek, který se přinesl na kožichu zvířete. Jiný uživatel zvažoval možnost, že by to mohla být pijavice. Podle webu Newly se mezi komentujícími vyskytl také názor, že se jedná o mokrý provázek.

Pes se zaseknul v základech domu. O záchranu se postarali hasiči i jejich přidružená pátrací jednotka

Musíš do toho šťouchnout

Většina účastníků se shodla na tom, že je zapotřebí se objektu dotknout, a usoudila, že jde o plochého červa a ujistila ženu, že nemá důvod k obavám. I přesto, že se v diskuzi objevil typ na neškodného hada, většina účastníků se shodla, že se jedná o ploštěnku, která je užitečná pro zahradu, protože požírá škůdce.

Ploštěnku stačí umístit pod vlhké listí a stane se vaším pomocníkem. Tito červi jsou často považováni za prospěšné, protože se živí mrtvou organickou hmotou a škůdci, jako jsou jiné malé hmyzí organismy, což pomáhá udržovat zdravou půdu. Na zahradě se ale mohou vyskytovat i nezvaní škůdci, jak si s nimi poradit jsme čtenářům deníku SvětKreativity poradili v předchozím článku.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*