Danielova žena nechala za jeho zády vyrýt drzý vzkaz na snubní prsten. Dlouho její slova rozdýchával

Fotografie: Susanh123 / Creative Commons / Attribution 2.0

Společný přítel manželského páru nedávno zveřejnil fotografii snubního prstenu s vyrytým vzkazem. Lidem se nápis tak líbil, že se začal šířit internetem.

Manželství je závazek na celý život, alespoň se to tak ze začátku jeví, než se něco pokazí. Tito manželé však vypadají, že spolu stráví opravdu celý život. Říká se, že humor je kořením života a tam, kde je hodně smíchu, není prostor na velké trápení a hádky. Originální smysl pro humor totiž tato manželka rozhodně má. A také moc dobře věděla, že její vzkaz manžel pochopí a neurazí se.

Ženich vzal nápis na prstenu s nadhledem

Daniel a Amanda mají už tři děti a žijí ve spokojeném manželství. Jejich společný přítel, jenž byl ženichovi za svědka, však nedávno umístil na internet fotografii snubního prstenu. Na něj nevěsta kdysi nechala tajně vyrýt nápis, který si ženich přečetl až ve svatební den. Mnoho lidí si na vnitřní stranu prstenu nechává vyrýt datum svatby nebo krátká vyznání lásky. Amanda však věděla, co chce, aby měl její muž každý den na paměti.

A tak poprosila zlatníka, aby na prsten vyryl nápis „Dej ho zpátky“. Když si Dan vzkaz na prstenu přečetl, rozesmál se. Jeho přítel sdílel tento vtipný nápis s komentářem: „Žena mého nejlepšího přítele mu tohle nechala vyrýt do snubního prstenu. Mají úžasné, veselé manželství a tohle je jen malá ukázka jejího humoru.“

Mám vtipnou ženu a skvělé manželství

Fotografie se lidem tak líbila, že ji začali masově sdílet. Kamarád hned druhý den volal Danovi a řekl mu, že se proslavili na internetu a jejich prsten viděli už statisíce lidí. Dan později řekl novinářům, že netušil, že onu fotografii zveřejní, a zaskočilo ho, že měla takový úspěch. Nakonec se tomu však vůbec nedivil, protože podle něj do sebe věci zapadly přesně tak, jak by si myslel.

Amanda je totiž jediný člověk, který by mu nechal něco takového vyrýt do prstenu, a jeho přítel je zas jediný člověk, jenž by byl schopný rozšířit jejich příběh tak, aby se stal virálním. „Amanda je taková. Náš vztah je plný lásky, smíchu a dobrých vtipů. Máme skvělé manželství,“ dodává Dan. Radou manželky se snaží i řídit, a tak prsten sundává jenom při práci na zahradě nebo v garáži.

My best friend’s wife had this engraved into his ring.

Humor v partnerství je zárukou dlouhého trvání

Nakonec to byla však Amanda, které se podařilo její snubní prsten ztratit, když si ho sundala. Naštěstí ho po měsíci našla, ale přátelé si z ní dělali legraci a říkali jí, že to ona by měla mít tento nápis na svém prstenu. Je dobré, když mají partneři společné zájmy a koníčky, to co však nakonec manželství drží nejpevněji, je společný smysl pro humor. Když se umíte navzájem rozesmát, jsou všechny životní strasti o kousek menší.

Než začnete přemýšlet, co vtipného necháte svému drahému vyrýt na snubní prsten, ujistěte se, že s vámi smysl pro humor opravdu sdílí. Určitě je mnoho mužů, které by podobný nápis spíše urazil a neuměli by se nad to povznést. Nosit celoživotně na prstenu nápis, jenž vás dráždí nebo se vám nelíbí, asi nebude správným vykročením do společného života.

Zdroj: BuzzFeed