Vydali se hledat poklad na doporučené místo. Kuriózní nález jim změnil život zvláštním způsobem

Fotografie: Brahim fadel / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Jednoho krásného jarního rána přesvědčil Ryan Parsons svou přítelkyni Lisu, aby ji vzal s sebou na hledání pokladu. A toto nabádání se skutečně vyplatilo!

Jestli se nacházíte v kopcích a lesích Západní Virginie, je vhodné se vybavit kvalitním detektorem kovů. Při troše štěstí můžete najít mnoho artefaktů z občanské války ve Spojených státech. Pro Lisu to byla první zkušenost a ke svému překvapení najednou narazila na podivnou rezavou krabici. Lisa tehdy netušila, že její obsah navždy změní její život.

Detektor kovů zabzučel a začalo se kopat

Ryan naučil Lisu rozlišovat mezi rušením a jasným signálem, aby v podzemí našla skutečné předměty, nejen odpadky. Kráčeli hlouběji a hlouběji do lesa, když se najednou ozvalo velmi hlasité zaskřípání. Signál jasně naznačoval něco kovového pod zemí. Ryan tedy začal kopat a Lisa celou akci natočila na mobil. Po krátké chvíli byla rezavá, ale těžká krabice odstraněna ze země.

Co našli v krabici, ženu zaskočilo i rozčervenalo zároveň

Když Ryan napjatě otevíral narezlou krabici, spatřil skutečný poklad. Jednalo se o šperkovnici s nádherným prstenem, avšak vypadala krabice vypadala zevnitř poněkud moderně. V tu chvíli se Ryan podíval na Lisu a mladé ženě to ihned došlo. Byl to krásný, zásnubní prsten, avšak nebylo vůbec jisté, jestli tento příběh dostane svůj „happy ending.“

Muž našel v šuplíku zdánlivě běžnou minci. Všiml si nevšedního označení a začal jásat. Měla obří hodnotu. Nemáte ji také?

Měl příběh skutečně šťastný konec?

Video na youtube odráží reakci dívky, která se po zjištění začala červenat a samozřejmě řekla „Ano!“ Už to bude nějaká doba a tento pár zrovna nedávno oslavil již několikáté výročí svatby. Jedná se o jedno z nejkreativnějších a nejzajímavějších zásnub v historii. Na podobném virálním youtube videu se pravděpodobně nenajde nikdo, kdo by navrhl sňatek tímto způsobem.

Zdroj: Webniusy

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]