Narození trojčat je zázrak. Této ženě se to povedlo dvakrát

Mnoho lidí považuje narození trojčat za něco výjimečného. Tato se zcela vymyká všem statistikám, jelikož trojčata se jí narodila dvakrát. Byl to pro ni skutečný šok, ale zároveň to brala jako velký dar. Vše začalo když poprvé otěhotněla. Na lékařské kontrole jí lékař řekl, že nečeká jenom jedno dítě, jak si myslela. Začala uvažovat o dvojčatech, ale lékař jí řekl, že by měla očekávat narození trojčat. V tu chvíli se jí život doslova otočil naruby.

Bylo to náročné, ale zvládla to

Co bylo natolik náročné? Samozřejmě už samotný porod, který dopadl velmi dobře a žena vše zvládla. Dále bylo třeba myslet i na to, že náročná bude samotná péče o děti. I to žena zvládla na jedničku. A to vše především díky tomu, že jí pomáhal manžel a celá jejich rodina. Díky tomu se jim povedlo vychovat krásné, slušné a hlavně chytré děti. Ty rostly a rostly, až jim bylo 7 let. A v tu chvíli se žena dozvěděla druhou, ještě více šokující zprávu.

Opět otěhotněla

Jelikož měla v prvním případě velké problémy s otěhotněním, tak po narození prvních dětí nijak zvlášť nedbala na antikoncepci a říkala si, že se prostě nemůže nic stát. Dlouhé roky to byla pravda, ale po sedmi letech žena otěhotněla. A tak se rozhodla vyrazit k lékaři, aby jí danou informaci potvrdil. Když vyslechla jeho slova, byla v šoku.

Lékař jí oznámil, že jí čeká další narození trojčat

Nejprve si myslela, že je to jenom nějaký žert. Lékař ale mluvil zcela vážně a na ultrazvuku jí vše potvrdil. Tato žena je skutečnou hříčkou přírody. Buď nemůže dlouho otěhotnět a když se to konečně povede, tak nemá jedno dítě jako ostatní, ale má hned tři. Když tuto novinu řekla svému manželovi, ani on nemohl uvěřit svým uším.

Na děti se velmi těšili

Když jim bylo poprvé oznámeno že čekají trojčata, měli trochu obavy. U druhého těhotenství už je neměli. Věděli, že vše zvládli na jedničku a že se o další trojici dětí také dokážou postarat. I jejich porod proběhl v pohodě a Jack, Oliver a Ellie se dočkaly dalších třech sourozenců. Najednou se z nich stala opravdu velká rodina, jelikož 6 dětí nemá jen tak někdo. Přitom k tomu stačily pouze dvě těhotenství.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]