Nejlepší způsob, jak mít doma dokonale uklizeno

Ukážeme vám, jak si vytvořit dokonalý vysávací přístroj pro snadné a rychlé uklízení. Máte pocit, že vám při úklidu chybí nějaká dokonalá pomůcka, která vysaje cokoliv? Hledáte nadstandardní příslušenství ke svému vysavači? Už nemusíte!

Našli jsme způsob, jak vytvořit úzký a flexibilní nástroj pro mezery, o kterém jste snili celé roky. A co je nejlepší? Potřebujete k tomu jedinou věc – lepenkovou trubku z role papírových ručníků! Ukážeme vám, jak na to.

Jak si vyrobit z lepenkové trubice nástroj pro vysávání úzkých štěrbin

Začněte stříháním nebo skládáním jednoho konce dlouhé lepenkové trubky, abyste ji mohli zasunout do konce vakuové hadice. Pokud se vám to podaří, aby se vešla pohodlně, není třeba pásku na její zabezpečení. Vysavač udělá většinu práce, aby bylo možné ji udržet na místě, jakmile jej zapnete.
Až budete mít hadici připojenou k hadici, můžete trubku zkrátit na jakoukoli délku, která je pro vás nejlepší. Pak jednoduše vyrovnejte druhý konec trubky a vytvořte úzký otvor. A můžete vysávat kdekoliv.

Existuje mnoho různých způsobů, jak se tento nástroj může hodit při čištění. Zde je jen několik míst, kde se dá využít:

Okenní rámy, šuplíky nebo třeba v autě. Tenký otvor usnadňuje odstranění všech nečistot, které se shromažďují v řadící páce, držáků nápojů a dalších koutů a klik. Vysajete s ním také doma i v autě různé ventilační otvory, ventilátory.