Německý ovčák Rex předvedl hrdinský kousek. Vrhl se před svého páníčka a schytal několik kulek. Okamžitě začal boj o život

Fotografie: Depositphotos

Určitě je skvělé, když je pes dobře vycvičený a dokáže vás ochránit před nebezpečím. Tento pes byl však několikrát postřelen a jeho majitel se velmi bál toho, že je mrtvý.

Představa, že jste doma sami a přijdou k vám zloději nebo jinak nebezpeční lidé, vyděsí asi každého. Pokud se ale obáváte o své bezpečí, můžete si domů pořídit zbraně nebo si dobře vycvičit psa, který v případě nouze zasáhne. Tento německý ovčák byl skvěle vycvičený a jakmile dorazili zloději do domu, začal bránit svého majitele.

Fotografie: Pixabay

Psi vycvičení k pomoci

V dnešní době je vcelku normální, že mají doma lidé psy. Někteří jsou dokonce speciálně vycvičení a pomáhají nevidomým lidem, diabetikům a dalším lidem, kteří mají určitý handicap nebo nemoc. Jakmile byste chtěli domů také nějakého pomocníka, můžete se po něm poohlédnout, ale nezapomínejte na jeho důkladný výcvik, který vám může pomoci, stejně jako tomuto mladíkovi, který byl sám doma a přišli jejich domov vyloupit zloději.

Německý ovčák se snažil bránit majitele

Jednoho dne byl Chavier Mercado (16 let) sám doma a okolo 12:00 v poledne viděl stát venku cizí auto a uslyšel velkou ránu v přízemí. Připadalo mu to jako rozbité okno a jeho pes Rex rychle vyskočil a běžel ke zdroji hluku. Chavier uslyšel, jak jeden z mužů něco zakřičel: „Pes mě kousl, zastřel toho psa!“

Jelikož Rex běžel dolů bránit svého majitele a jejich obydlí, ozýval se velký hluk, jelikož se muži začali psovi bránit. Následně Rex vyběhl do druhého patra, kde byl jeho vystrašený páníček Chavier, který se schovával ve skříni a byl ve velkém šoku. Naštěstí se mu i přes mnoho stresu podařilo zavolat policii.


Zločinci se blížili k chlapci

Jelikož měli zločinci ve spodním patře hotovo, šli se podívat také nahoru, co by zde mohli ukradnout. Rex však chtěl bránit svého majitele, a tak na zloděje zaútočil. Kvůli tomu byl 4× postřelen a následně upadl na zem. Naštěstí se chvilku poté ozvaly sirény a policie se blížila. Kvůli tomu zloději posbírali, co mohli a utekli pryč.

Chavier seděl asi hodinu vystrašený ve skříni a nemohl se hnout. Myslel si, že jeho pes je mrtvý. Naštěstí se lékařům podařilo Rexe zachránit a dobrovolníci vybrali potřebné peníze na operaci. Rexe čeká ještě nějakou dobu rekonvalescence, ale pokud bude vzorný pacient stejně jako hlídač, jistě se uzdraví velice rychle.

Zdroj: Primabergamo

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*