Pod autem našel ležet opuštěného psa. Čtyřnohý bezdomovec díky jeho pomoci našel novou rodinu

Fotografie: Depositphotos

Pejsek měl obrovské štěstí, že si jej pod svým autem všiml tento muž, který mu neváhal pomoci. Pohled na opuštěného psa byl velmi smutný.

Svět je bohužel plný opuštěných zvířat. Organizací pro jejich záchranu existuje nespočet, přesto to ale stále nestačí, aby se dostalo pomoci každému, kdo ji potřebuje. Naštěstí však existují příběhy se šťastnými konci, jež představují naději pro všechny ostatní. Tento pejsek měl veliké štěstí, že si jej všiml muž, jemuž nebyl jeho osud lhostejný.

Nikdo neví, jak se tam dostal

Muž objevil pod svým autem ležet pejska s šedou srstí. Evidentně byl na ulici už nějakou dobu. Bylo zjevné, že je vyčerpaný, pohublý a jeho srst byla plná blech, jak uvedl server TWN. Nikdo netušil, jak se pod autem objevil. Zdali někomu utekl, nebo se ho jeho původní majitel jednoduše zbavil a vyhodil ho na ulici. Těžko říct.

Důležité však je, že jeho osud ještě nebyl zpečetěn a díky muži, který ho našel, se mu dostalo pomoci a řádné péče. Pejsek byl ihned převezen do nejbližšího útulku, kde byl vyšetřen, byly mu podány léky a také dostatek tekutin. Dostal jméno Grey podle barvy jeho srsti. Grey se začal rychle zotavovat a netrvalo dlouho a opět začal důvěřovat lidem. Zanedlouho byl adoptován rodinou v Kanadě.

U jeho nové rodiny se mu daří dobře

Organizace pro záchranu zvířat West Coast Paws Dog Rescue na svém Facebooku aktualizovala informace o Greyovi. U jeho nové rodiny se mu daří moc dobře. Dělá veliké pokroky, dokonce už zůstává na pár minut doma sám bez štěkání. Jeho majitelé jsou velice trpěliví, často s Greyem cvičí a učí jej nové povely.

Psa uvízlého v kanálu ignorovaly stovky kolemjdoucích. Minutu před tragédií nastal zázrak

Nemůžou si ho vynachválit. Je to chytrý kluk, jak uvádějí, dobře poslouchá. Nejraději se však mazlí. Rád si vyleze na gauč a tulí se. Také už začíná projevovat zájem o své hračky. Je úžasné slyšet, že pejsek s těžkým životem, jaký měl Grey, je nyní v milující rodině, která mu poskytla teplý a bezpečný domov. Snad bude takových příběhů se šťastným koncem více a my o nich na SvětěKreativity rádi napíšeme. Stejně jako o této fence, které byly v přerostlé srsti sotva vidět oči.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]