Stydliví a nervózní puberťáci jdou na taneční parket. Změní se k nepoznání, když začne hrát hudba

mladý taneční pár

Vystoupení většinou provází natěšenost, očekávání a snaha zazářit. Když přišel na podium tento pár, byla znát jeho nerozvita. Jakmile se ale spustila hudba, ihned se dali do pohybu.

Ve chvíli kdy se lidé připravují na nějaké vystoupení, tak se většinou připravují delší dobu. Nacvičit taneční vystoupení totiž není jen tak a pokud chtějí vystupující zazářit, musí se hodně snažit. Na každém vystoupení však je vidět jak nervozita, tak zda se vystupující pečlivě připravovali. Tento mladý pár byl po příchodu na podium hodně nervózní, ale nakonec si dívka i chlapec s vystoupením hravě poradili, když začala hrát hudba.

I celebrity bývají nervózní

Některým lidem by se mohlo zdát, že pokud je člověk známá osobnost a často  vystupuje, tak už tento člověk nepociťuje nervozitu. Z rozhovorů se známými lidmi ale vyplývá, že i oni bývají nervózní předtím než vystoupí a začnou mluvit před větším počtem diváků. Obecně by nervozita před vystoupením mohla být způsobena tím, že se lidé o něco snaží a na něčem jim záleží.

Nervozita se u každého projevuje jinak

Každý člověk je jiný a tak je i zcela normální, když se u každého projevuje nervozita tak trochu jinak. U některých vystupujících se objeví bolest hlavy a jiní začnou mát žaludeční potíže. Další lidé mohou mít u projevů nervozity střevní potíže, pocit na zvracení, ale téměř vždy se objevuje stažený žaludek, kdy máte dojem, že do sebe nedostanete ani kousek jídla a cítíte napětí v břiše.

Mladý pár přišel na podium

Tento mladý pár se sice dlouhodobě připravoval na taneční vystoupení, ale v momentě, kdy přišel na podium, tak na nich bylo ihned vidět, že chlapec i dívka jsou velmi nervózní a záleží jim na tom, aby se vše povedlo. Po chvilce se ale spustila hudba a najednou to vypadalo, že z tanečního páru opadla nervozita a oni se věnovali tomu, co mají nejraději.

Dívka i chlapec měli vše nacvičené dokonale

Na podium se ocitnul mladý Mack West a jeho taneční partnerka Trinity Davis. Jakmile se spustila hudba, dal se pár do tance a nervozita z nich ihned opadla. Společně si nacvičili swing a díky tomu, že společně tancují již několik let, tak měli kroky dokonale sehrané. Jejich vystoupení ocenili nejen diváci, ale také porotci. Trinity a Mack se totiž v této národní taneční soutěži umístili na prvním místě.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*