Novorozeně ihned po porodu vstalo a začalo chodit. Lékaři podobný jev za celou kariéru neviděli

Fotografie: iStock

Tento novorozenec rozhodně neprocházel standartním vývojem. Všem ukázal, že je schopný chodit hned po narození.

Lékaři z brazilské nemocnice chtěli malou novorozenou holčičku pouze vykoupat. Ta měla ale úplně jiné plány. Sami přiznávají, že něco takového ještě v životě neviděli. Holčička totiž najednou začala pohybovat nožičkama tak, jako by chtěla ze sálu odejít. Naštěstí se podařilo tuto vzácnou chvilku zachytit na video. Podívejte se sami.

Všichni byli překvapení

Vypadalo to, že to bude klasický přirozený porod s dobrým koncem. Maminka už se nemohla dočkat, až poprvé podrží v náručí svoji malou holčičku. Jakmile se malá narodila, chtěly jí sestry opláchnout vodou, ale rozhodně nečekaly, co se během chvilky stane. Jedna sestra najednou začala křičet: „Ach můj Bože, ta holčička chodí. Bože můj!“

Fotografie: Pexels

Poté někdo jiný řekl: „Tak toto musím natočit!“ Pak zavolali další kolegyni, která se jmenuje Zhu, aby také byla svědkem tohoto zázraku. Na videu ještě můžete slyšet, jak porodní asistentka říká, že chtěla holčičku vykoupat, ale dítě nechtělo. Místo toho spíše chtělo vstát a chodit po svých malých a ještě nejistých nožičkách.

Holčička utíkala

„Snažila jsem se ji vykoupat, ale ona protestuje a snaží se vstát, aby se normálně mohla projít,“ říká na videu žena a ukazuje jednou rukou na místo, kde se snažila dítě vykoupat. Také ukázala, jakou vzdálenost dokázal novorozenec s pomocí ujít. Podívejte se na video, nebudete chtít věřit vlastním očím.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]