Rodiče si vymodlili zázrak. V posledních minutách života těžce nemocné dcery došlo ke zvratu, který nečekali ani lékaři

Fotografie: Depositphotos

Rodičům malé dívenky bylo řečeno, že se se svou dcerou bohužel musí rozloučit. Byla totiž velmi nemocná a neměla moc velkou naději na přežití.

Někdy se život otočí nečekaným směrem. Bella se narodila s mitochondriální chorobou. Podle Health Norway je mitochondriální onemocnění skupinou vzácných onemocnění a je spojeno s poruchami produkce buněčné energie. Pro toto onemocnění bohužel neexistuje žádná léčba. V prvních měsících života se Bellin stav zhoršoval a zhoršoval, takže lékaři měli jen malou šanci na přežití. Ale potom se stal zázrak.

Do poslední chvíle ji drželi za ruku

Maminka a tatínek malé Belly se s ní museli rozloučit a ani si neumíte představit, jak moc těžké to pro ně bylo. Krátce poté byl stroj, který udržoval jejich dceru naživu, vypnutý. Celou dobu drželi holčičku za ruku. Chtěli totiž, aby nezemřela sama. Ale najednou otec ucítil, jak ho jeho dcera štípla do prstu. Bella se začala jako zázrakem pohybovat a plakat. Rozhodně neměla v plánu z tohoto světa odejít.

Všechno dobře dopadlo

Lékaři spěchali, aby se na holčičku podívali. Vůbec nechápali, co se děje. Deník Daily Mail napsal, že hladina kyslíku v krvi dívky se zlepšila a všechny údaje se vrátily do normálu. Pár týdnů po tomto incidentu byla Bella úplně zdravá. O pět měsíců později se Bella plně zotavila. Nemoc je pryč, vlasy jí dorostly a teď má opět hodně síly. Je to velká bojovnice.

Rodiče tomu říkají skutečný zázrak a lékaři s tím zcela souhlasí. Lékaři si mysleli, že už dívce nemohou nijak pomoci. Její rodiče se s ní museli rozloučit. Jenže ve chvíli, kdy se rodiče rozloučili, nemoc ustoupila. Jak jinak to nazvat, když ne zázrak? Dnes tato rodinka jen září. Malá Bella vyrostla, a je vidět, že je skutečně velmi šťastná.

Zdroj: Daily Mail