Odešla na 2 minuty do koupelny, její roční dcera mezitím zmizela. Hledala ji všude, ale pak si uvědomila svou fatální chybu

matka dcera nemocnice
Fotografie: Freepik

Byl to den jako každý jiný, když rodinu zasáhlo neštěstí. Matka si jen na pár vteřin odběhla na toaletu, když našla svou dcerku topit se v bazénu. Příběh však má nečekaný zvrat.

I když je tomu v dnešní době těžké uvěřit, zázraky se dějí a tento příběh malé Jayah je toho důkazem. Doktoři stále nejsou schopní si připustit, co se v nemocničním pokoji stalo. Pro celý lékařský personál, který byl tehdy všemu přítomen, i pro matku Jayah, Julii Trash, se změnil celý svět. Naštěstí se to, co začalo jako noční můra, obrátilo ve šťastný konec.

Odešla jen na pár minut

Pro roční holčičku a její maminku to byl den jako každý jiný. Jayah tiše seděla na pohovce a dívala se na televizi. Julia tedy využila příležitosti a zašla si na záchod. Odešla jen na pár minut. Když se však vrátila do obývacího pokoje, zjistila, že její holčička nikde není. Začala volat její jméno, hledala naprosto všude, až si nakonec uvědomila, že dveře vedoucí do zahrady jsou otevřené. Vyběhla ven a uviděla nejhorší scénu svého života.

Malá Jayah plavala na hladině bazénu tváří dolů. Žena zpanikařila a vrhla se do vody. Podařilo se jí dívenku vytáhnout. Snažila se Jayah oživit, ale marně. Nevěděla, co má dělat, tak zavolala 911. Roční holčičku převezli do nemocnice a lékaři udělali vše pro záchranu jejího života. Bohužel se jim to nepodařilo a po hodině matku upozornili, že už nemohou nic dělat.

Holčička byla prohlášena za mrtvou

Všichni čekali na příchod koronera, když vtom se stal zázrak. Jayah začala znovu kašlat a dýchat. Lékaři vůbec netuší, co se mohlo stát. Dívka přece byla mrtvá. Nikdo z přítomných nedokázal situaci vysvětlit, stáli před skutečným zázrakem. Okamžitě nařídili převoz vrtulníkem do nemocnice ve Phoenixu. Holčička podstoupila všechna potřebná vyšetření, magnetická rezonance vyloučila poranění mozku. Ještě stále neměla vyhráno, ale naděje se vrátila.

Musela se naučit všechno od nuly, ale po měsících mezi zdmi nemocnice je Jayah zpět. Její příběh obletěl svět. Nejdojemnější scéna se odehrála v den, kdy dívku navštívili záchranáři, kteří tehdy u ní doma zasahovali. Když je Jayah uviděla, běžela k jednomu z nich a objala ho. Byl první, kdo jí pomohl. Jako kdyby ho znala a chtěla mu poděkovat za záchranu svého života.

Zdroj: Bigodino

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]