V nemocnici rozhodli, že jí manžela odpojí od plicního ventilátoru. Když ho políbí na rozloučenou, stane se zázrak

Fotografie: Depositphotos

Manželce jednoho muže řekli, že ho budou brzy odpojovat od přístrojů, protože už nemá moc šancí na život. Naštěstí všechno dopadlo dobře.

Jedné šťastné rodině se jednoho dne v dubnu loňského roku měl obrátit život úplně naruby. April Hawkins byla na cestě do práce, a její manžel Scott měl být doma s dětmi. Ještě v autě jí ale začal zvonit telefon a volal jí právě Scott, který nemohl popadnout dech a jen zamumlal, že je mu opravdu hodně špatně. A tím tato noční můra začala.

Nebylo jisté, jestli přežije

Scott jí do telefonu řekl, že ho opravdu bolí hlava a že cítí, že je něco špatně. Oba zavolali záchrannou službu a do domu rychle dorazil lékařský tým, aby Scotta odvezl do nemocnice. Cestou do nemocnice museli záchranáři Scotta inkubovat, protože mu prudce stoupl krevní tlak a to způsobilo tekutinu v plicích. Pro Scotta to nevypadalo vůbec dobře.

Fotografie: Pexels

Jakmile April dorazila do nemocnice, pochopila, že jejímu muži jde o život. Lékaři jí totiž řekli, aby kontaktovala nejbližší rodinu a příbuzné, protože nebylo jisté, zda to Scott vůbec přežije. Scott totiž utrpěl vážné krvácení do mozku, které se lékařům podařilo zastavit, ale během operace utrpěl masivní infarkt a mozek nedostával dostatek kyslíku.

Stal se zázrak

Bohužel skončil v kómatu a šance, že se někdy probudí a bude zase jako dřív, byla mizivá. Lékaři April připravovali na to, že se její manžel dost možná nikdy nevrátí domů. Řekli, že musí zůstat silná, hlavně kvůli jejich dětem. Jednoho dne přišel čas, kdy lékaři museli vypnout stroj, který držel Scotta naživu. April se nad ním sklonila, protože ho chtěla aspoň naposledy políbit.

Potom se ale stal zázrak. Scott pohnul rty a polibek svojí ženě opětoval. Pro April to bylo znamení, že ještě není vše ztraceno a rozhodla se, že udělá všechno proto, aby udržela svého manžela naživu. Jelikož byl Scott hudebník a opravdu miloval hudbu, donesla mu April na pokoj rádio a neustále mu pouštěla jeho oblíbené skladby. Věděla totiž, že toto by se mu líbilo.

Vše naštěstí dopadlo dobře

Takto to dělala úplně každý den a jednoho dne, kdy u Scotta seděla a držela ho za ruku, uslyšela ho, jak jí říká, že ji miluje. Měla obrovskou radost, protože věděla, že s trochou štěstí by se Scott mohl úplně uzdravit. Pomalu začal opět pořádně mluvit a po čtyřech dlouhých měsících se mohl opět vrátit domů ke svojí rodině. Láska a hudba na něj působily více, než nějaké léky.

Zdroj: Littlethings

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*