Rodina si objednala drahý dort z cukrárny, po jeho rozkrojení ale přišla na podvod. Uvnitř byl prázdný

Fotografie: Tamorlan / Creative Commons / CC BY-SA

Velké množství lidí si dokonalou oslavu spojuje s dokonalým dortem. Proto se rozhodnou si k výjimečné příležitosti tento lahodný zákusek objednat od profesionála.

Stejné rozhodnutí udělala i rodina, která později sdílela svůj příběh na sociální síti TikTok. Dalo by se očekávat, že proto, aby firmě poděkovali a udělali pozitivní reklamu. Opak je ale pravdou. I přes to, že dort vypadal na první pohled velmi kvalitně, po jeho rozkrojení na rodinu čekal šok. A to ne zrovna příjemný.

Chtěli si vychutnat lahodný dort

Rodina, která se rozhodla pro objednání profesionálního dortu, toho dne pořádala narozeninovou oslavu. Sešli se na ní nejen členové domácnosti, ale i ostatní příbuzní a přátelé. Jedním z darů, kterým obdarovali oslavenkyni, byl také dort. Ten měl být dokonalý a hlavně chutný. Nejen oslavenkyně, ale i hosté se těšili na to, až ho ochutnají.

Na první pohled totiž dezert vypadal opravdu lákavě, a tak by nikoho nenapadlo, že je po jeho rozkrojení může čekat nepříjemný šok. Dortem oslavenkyni nejprve obdarovali a poté se věnovali další zábavě. Když ale přišel čas na jeho rozkrojení, všichni se u dortu slavnostně sešli. Oslavenkyně nejprve sfoukla zapálené svíčky a poté si vzala velký nůž a začala krájet.

Jednalo se o velké překvapení, rozhodně ale ne příjemné

Již při prvním zakrojení jí ale bylo jasné, že s dortem něco není v pořádku. Nůž jím totiž projel velmi snadno. Jakmile došlo k ukrojení jednoho kousku, všichni přítomní se mohli podívat na šokující pravdu. Vnitřek dortu byl zcela prázdný. Nejen oslavenkyně, ale hlavně rodina, která dívce dort objednala a zakoupila, byla z celé situace v šoku.

@azu.pletenchuk si sabe como hacer crecer la economía JAJSJSJS #parati #viral #fyp #lentejas #parati ♬ Cuan malo puedo ser – Enfermokl

I přes to, že zbytek oslavy byl velmi pečlivě promyšlený a zorganizovaný, právě nevhodně upečený dort dokázal celou atmosféru zkazit. Při bližším zkoumání bylo zjištěno, že dort byl vyroben z listového těsta. Z venku tedy působil zcela bezchybně, uvnitř byl ale plný vzduchových bublin. I to by se dalo přejít, bubliny ale byly prázdné. Nenacházela se v nich žádná náplň.

A byla to právě samotná oslavenkyně, která neváhala a celý příběh následně sdílela na sociálních sítích. Nepovedený dort jí totiž dokázal zkazit celý den a nahněval nejen ji. Rozhodla se, že by se tato situace neměla přejít bez povšimnutí, a uvedenou cukrárnu, která se dopustila této chyby, uveřejnila na svém profilu. Pod jejím příspěvkem se pak začaly hromadit komentáře s podobnými zkušenostmi.

Zdroj: Positivevibration

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]