Obyčejně neobyčejné bedýnky – přinášíme inspiraci, co s nimi

Zdánlivě obyčejné bedýnky, které mohou někomu sloužit k ukládání ovoce a zeleniny, přičemž skončí nepovšimnuty ve sklepě nebo na půdě. Ovšem pro kutily a lidi s kapkou kreativity mají velkou cenu.

Vytvořit se z nich dá prakticky cokoliv a nemá-li člověk dostatek vlastní fantazie, pomůže internet, kde se to nápady jen hemží. Mimo dřevěných to mohou být i umělohmotné, překližkové či dřevotřískové, ty jsou pro tvoření obzvlášť ideální.

Na co vše bedýnky využít?

Taková bedýnka opatřená kolečky, namořená/nabarvená či nalakovaná dokáže udělat v obývacím pokoji nebo kdekoliv jinde v bytě velkou parádu. Své využití najde u sedací soupravy, ve čtecím koutku, v rohu místnosti, v předsíni a kdekoliv vás napadne. Sloužit mohou jako police na knihy, odkládací pult, bedýnka na časopisy, poličky na dekorace, botník, televizní stolek, noční stolek a další.

Přemýšlíte nad úložnými prostory na toaletě či koupelně? Pak vám stačí inspirace, vlastní fantazie, bedýnky, barvy, štětce, vrtačka, kovové konzole, díky kterým je přichytíte, a tvoření může začít.

Vytvořte si originální kus nábytku

Nejenže bedýnky najdou praktické využití, ale získáte nový originální kus nábytku, který nikdo nepřehlédne. Nemusíte přemýšlet kam s ručníky, toaletními papíry, kosmetikou a jinými věcmi. Máte-li opravdu tvořivého ducha, pak se s chutí pusťte do výroby konferenčního stolečku, který zaujme i náročnější uživatele. Hodí se jak do moderních bytů, tak zařízených ve venkovském stylu či industriálním stylu. Stačí slepit pár bedýnek dohromady, použít mořidlo, lak nebo barvu.

Veselé bedýnky v dětském pokoji

Jestliže si rádi hrajete s barvami, nabarvěte bedýnky různými barvičkami a připevněte třeba v dětském pokojíčku na stěnu. Vznikne úžasně veselý regál na hračky, knížky a další potřeby. Z důvodu bezpečnosti je vždy lépe bedýnky pořádně ukotvit do zdi, ostatně jako každou jinou polici.

Bedýnková inspirace pro kutily

Obrázek: pixabay.com