Inspirace na výrobu krásných velikonočních vajíček, díky které vám budou všichni závidět

Už se těšíte na Velikonoce? Bude i u vás na stole tradiční velikonoční beránek s mašlí, různé laskominy, cukroví, misky s vajíčky a další výzdoba, která se k Velikonocům váže? Pokud výzdobu nezanedbáváte a berete to poctivě, máme pro vás malou inspiraci na zdobení velikonočních vajíček.

Kaktusová vajíčka

Letos můžete výzdobu pojmout trochu netradičně a zkusit i tato kaktusová vajíčka. Není to nic složitého a jako ozdoba zajímavé.

Akvarel – květinová vejce

Nejlepší na těchto úžasných květinových vejcích je to, že nemají být dokonalé. Nedokonalost je právě to, co je činí jedinečnými.

Botanická vejce

Listy ze zahrady jsou klíčem k takto ozdobeným vejcím. Umístěte list na povrch skořápky, zabalte do punčochy a obarvěte.

Vejce zmrzlina

Tento typ zdobení se bude líbit především dětem. Pokud máte doma barvy a štětce, určitě společně vyzkoušejte.

Květinová vejce

Klasickým způsobem vyfouknete žloutek a bílek ze skořápky. Vajíčko natvrdo by bylo pro větvičku příliš těžké. K zdobení použijte nálepky do vody.

Vajíčka s věnečkem

Pokud si moc nepotrpíte na parádě, barvách a přehnaném zdobení, pak budou tato vajíčka správnou volbou, právě pro vás. Stačí je uvařit, fixem nakreslit obličej a opatřit jim věnečky.

Mramorovaná vejce

Tato vajíčka jsou zdobená pomocí laku na nehty, který se kápne do vody. Můžete použít jakoukoliv barvu máte k dispozici, klidně i více barev. Pro lepší představu vkládáme video:

Nabarvený karton

V tomto případě zůstanou vajíčka v celé své kráse a přirozenosti. Nabarvíte pouze papírový karton.

Kuřátka

Malá roztomilá velikonoční kuřátka. Buďte kreativní i s vašimi dětmi a nakreslete jim stylové barevné oblečky.

Mozaiková vajíčka

Neplačte nad rozbitým vejcem. Skořápky rozbitých vajíček použijte k zdobení dalších vajíček.

Obrázky: housebeautiful