Opuštěná fenka zůstala v lese na pospas osudu. Stále však hlídala to nejdůležitější

Dnešní příběh je plný hrdinství, kterého se dopustil pejsek, opuštěná fenka, která byla v lese svázaná u stromu. Byla neskutečně hladová a žíznivá. Pes tušil, že už ho nečeká nic jiného než smrt. Nejhorší na tom je, že měl u sebe také svá mláďata. Kdo z lidí může něco takového udělat bezbrannému zvířeti?

Uvázaná daleko a hluboko v lese

Hlavním hrdinou příběhu je fenka pitbula, která se ocitla sama v lese uvázaná ke stromu. Po velmi dlouhou dobu na toto zvíře nikdo nenarazil, protože se majitel rozhodl, uvázat ji pěkně daleko a hluboko v lese, načež ji samozřejmě opustil. Jde o zrůdný čin, neboť fenku nechal samotnou i se štěňátky. Nejednalo se tedy jen o ztrátu jednoho psího života, ale rovnou několika.

10 dnů byla opuštěná fenka sama bez vody a jídla

Jakmile se ovšem fenka našla, situace nebyla vůbec jednoduchá. Nikdo se k ní neodvážil přiblížit, neboť byla poněkud rozzlobená a dost vrčela. A to dokonce i přesto, že byla naprosto vyčerpaná žízní a hladem. K životu jí motivovala snad jen záchrana svých dětí.

Protože se k ní nikdo neodvážil přiblížit, byli přivoláni záchranáři zvířat. Netrvalo dlouho a záchranáři zvířat dorazili na dané místo. Díky jejich práci, se podařilo psí maminku vysvobodit ze spárů provazu. Chvilku na to, došli k závěru, že fenka musela strávit sama v lese nejméně 10 dnů naprosto sama, bez jídla a bez vody. Celou dobu se však snažila chránit své potomky.

Všichni to přežily

Jakmile byla opuštěná fenka zachráněna, pojmenovali jí Linda. I po osvobození byl fenka poněkud nedůvěřivá, ale postupem času se zklidnila. Není divu, vždyť člověk, u kterého žila, ji zradil a opustil. Navíc měla celou dobu strach o své děti, pro které by jistě obětovala i svůj život. Nakonec si zřejmě uvědomila, že ji nikdo nechce ublížit a nechat samotnou. Dostala se do dobrých rukou, a spolu se štěňátky byla ošetřena a nakrmena. Vše tak nakonec dobře dopadlo.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]