Otec nemohl dopřát dceři návštěvu Disneylandu, proto přišel s nápadem, jak jí to vynahradit

Jsou chvíle, kdy si nemůžeme dovolit všechno, po čem toužíme. Tento chudý táta je toho příkladem. Jelikož nechtěl zklamat svou dceru, musel něco vymyslet. Jak sám uvedl, v takovém případě naše srdce sténá, ale finanční podmínky nám to prostě nedovolují. Nabízejí se tedy dvě možnosti. První je smířit se s tím, že si danou věc dovolit nemůžeme, a ta druhá je, že se pokusíme vymyslet něco, co by nám danou věc aspoň trochu přiblížilo. Přesně to udělal jeden chudý tatínek pro svou malou dcerku, která velmi toužila navštívit Disneyland.

Nemáte prostředky? Improvizujte

Představte si, že jste tatínek malé dcery, jejíž velkým přáním je navštívit Disneyland. Vy na takovou náročnou věc ovšem nemáte aktuálně finanční prostředky. Jak se tedy rozhodnete? Zklamete své dítě a necháte ho odplout své touhy? Nebo se pokusíte udělat všechno pro to, abyste dítě potěšili? Varianta číslo dvě je rozhodně lepší. Říká se tomu improvizace, a věřte tomu, že improvizovat lze mnoha způsoby. Inspiraci můžete načerpat například u tohoto tatínka.

Disneyland z pohodlí domova

Muž, tatínek Victor Peoro, pocházející z Hellertown v americké Pensylvánii, vyřešil svůj problém přímo fantasticky. Pro svou dcerku si nemohl dovolit výlet do Disneylandu, a proto Disneyland přivedl přímo k nim domů. Dcerka tak měla možnost zažít nezapomenutelné zážitky přímo na vlastní kůži, a to přímo z pohodlí domova. Otec to navíc celé nahrál na video, které umístil na internet. Nemusíme vám říkat, že se video velmi rychle stalo hitem.

Jízda v boxu na horské dráze

Na videu je vidět, že otec naloží svou dcerku do modré plastové nádoby. Pustí televizi, ve které běží záznam jízdy po jedné z největších horských drah, které jsou symbolem Disneylandu. Přiblíží plastovou nádobu s dcerkou k obrazovce a postupně s ní projíždí celý záznam. Pohybuje s ní navíc přesně tak, jak by se pohybovali při skutečné jízdě.

Dcerka si jízdu velmi užívala a bylo vidět, že má ohromnou radost. Tatínek se navíc ukázal jako skvělý otec, který dokáže své dítě zabavit. Video se dotklo srdcí mnoha lidí, a my pevně doufáme, že i pro vás se stane inspirací.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]