Otec se podíval na záznam z dětské chůvičky. Málem dostal infarkt, když viděl manželku ležet na podlaze

Fotografie: Depositphotos

Záznam z domácí kamery působí bez kontextu opravdu děsivě. Má však jednoduché a úsměvné vysvětlení. Kdo někdy uspával malé děti, nebude překvapen.

Malé děti vnesou do našeho života hodně radosti. Každý rodič však také ví, že starost o mrňousky sebou přináší i chvíle nepohody. Děti vás naučí trpělivosti a otestují vaše psychické i fyzické limity. Pokud nemáte to štěstí, že je vaše miminko skutečný spáč, pak dáte cokoliv za tu chvilku, kdy dítě konečně usne a vy se třeba můžete jít jen obyčejně osprchovat nebo se svalit na gauč.

Zkoušela mnoho metod, zabrala až tahle

Vědoma si toho byla nejspíš i maminka z tohoto videa, Caryn Morris. Vyzkoušela již více metod, jak uspat malého synka. Žádná však neslavila moc velký úspěch. Vždy, když odešla z pokoje, začal její chlapeček plakat. A tak se uspávání stalo nedílnou součástí celého večera. Jednoho dne však přišla na metodu, která zdá se velmi dobře zabrala.

A to, že vypadá poměrně bizarně a legračně, jí bylo úplně jedno. Kýženého výsledku bylo dosaženo. Jenom její manžel se nestačil divit, když si celou akci pustil na kamerovém záznamu. V pokoji je tma a Caryn leží na zemi na zádech, kousek od postýlky svého syna. V pokoji je šero a tak jí na záznamu opravdu děsivě svítí oči. Najednou se začne na zádech plazit směrem pryč od postýlky.

Fotografie: Freepik

Odměnou za výkon jí byl klidný večer s manželem

Velmi opatrně a pomalu si to v této poloze namíří ke dveřím pokoje. Slyší syna spokojeně oddechovat, ale ví, že sebemenší hluk může její snažení pokazit. Po necelé minutě zmizí ze záběru a je jasné, že se jí povedlo připlížit se ke dveřím a z pokojíčku se potichu vytratila. Syn se tentokrát neprobudil a tak si Caryn za svoje plazivé schopnosti vysloužila klidný večer s manželem.

Když její muž záznam sledoval, nejdříve nechápal co se děje. Pak mu to však došlo a rozesmál se na celé kolo. Záznam pak zveřejnil i na internetu a tak se na něj můžete i vy podívat ve videu níže. A přidal k němu i vtipný komentář. Prý mu volali z armády, jestli by u nich nemohla jeho žena dělat instruktoru v plížení se jako leopard.

Zdroj: InspireMore