Papoušek zpívá miminku ukolébavku na dobrou noc. Maminka roztomilý jev tiše natočí

Fotografie: Vic Brincat / Creative Commons / Attribution 2.0

Video, které si získalo miliony fanoušků, ukazuje, jak jsou tito papoušci mírumilovní a milují všechny členy rodiny. A malé miminko si ptačí ukolébavku opravdu užívá.

Tento malý ptáček se rozhodl uspat malé miminko. Sedl si k němu a spustil svou písničku. Novorozené miminko zvědavě naslouchá a hledá, odkud zvuk vychází. Občas se na ptáčka podívá a pak zase poslouchá. Malá korela vypadá, že přesně ví, co dělá. Také pozoruje miminko, jestli už zavírá oči, a pokračuje dál ve své písničce.

Korela je ideální ptáček k dětem

Tato roztomilá korela to s dětmi umí. Když se doma objevil nový člen rodiny, hned se ujala péče o něj. A není se co divit. Tito papoušci jsou totiž velmi společenští a mírumilovní. Milují všechny členy domácnosti a pokud je máte od mláděte, pevně k vám přilnou. U nás jsou hned po andulkách nejoblíbenějším chovaným druhem.

Fotografie: Freepik

Tento ptáček má veselou povahu, je krotký a téměř nikdy není agresivní. Proto je ideálním papouškem i do rodiny s dětmi. Jeho výhodou je i to, že se neupíná na jednoho člena rodiny, ale pozornost a lásku věnuje všem. Je schopný se naučit několik slov i melodií. Je původem z Austrálie a miluje otevřený prostor. Měl by se tedy chovat ve velké kleci nebo voliéře a rád se proletí i po pokoji.

Těžko říct, kdo z těch dvou je roztomilejší

Korely se mohou dožít i 20 let. A tak tato roztomilá korela bude svému chráněnci zpívat ukolébavky ještě hodně dlouho. Vidět u tak malého zvířete, jak se snaží o někoho pečovat, je opravdu dojemné. Video už vidělo přes 4 miliony lidí a mnozí ho i okomentovali. Zdá se, že videa se zvířaty a dětmi zůstávají ta nejoblíbenější. Je to chvilka, kdy se můžeme zastavit a pozorovat úplnou nevinnost a nezištnost těchto roztomilých tvorečků.

Jeden sledující to ve svém komentáři shrnul za všechny, když napsal: „Obvykle se k těmto věcem nevyjadřuji, ale sakra, tohle je ta nejrozkošnější věc, kterou jsem za dlouhou dobu viděl. Nevím, kdo z těch dvou je roztomilejší!“ Jiná komentující zase poznamenala, že už teď je jasné, že z těch dvou budou velcí kamarádi. Podívejte se také na krátké video, jež vám zaručeně zvedne náladu.

Zdroj: Pensionist

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*