Otec vymyslel dokonalý dárek pro dceru. Proměna, kterou vymyslel se vydařila

Občas děláme neuvěřitelné věci, ale to, co udělal jeden tatínek jako dárek pro svou dceru, všem vyrazilo dech. Šokoval celé své okolí, ale nejvíce svoji malou dcerku. Dostala tak dárek, který by ona a ani nikdo jiný nečekal. Tatínkovi přitom stačilo podívat se pouze na internet. Zajímá vás, co tam našel, a co ho k celému činu inspirovalo?

Internet je plný nápadů

Na internetu lze najít spoustu zajímavých a nevšedních nápadů, které mohou po realizaci vzbudit poprask. Je proto dobré se pořádně rozmyslet, zda je daný nápad opravdu vhodný a hlavně zda ho ocení i ostatní. Někdy ovšem na takové přemýšlení není čas ani prostor, a tak člověk jedná spíše intuitivně, impulzivně. Mnohdy se z toho nakonec vyklubou věci, které dokáží velmi potěšit nebo třeba i urazit. Tatínkovi jedné malé holčičky se jedno z toho vskutku povedlo.

Výjimečný dárek

Tatínek chtěl své malé dcerce dát něco opravdu výjimečného. Rozhodl se pro dárek ruční výroby. Šikovné ruce měl, ale bohužel ho nenapadalo nic, čím by ji mohl udělal radost. Pro radu se tedy vydal na internet, a doufal, že zde najde inspiraci. Povedlo se, když narazil na stránku s malbami pro dětský pokoj. Bylo rozhodnuto, vymaluje své dceři pokoj. Možná si říkáte, že na vymalování pokoje nic není, jenže tatínek zvolil poněkud netradiční malbu.

Pokoj plný zvířátek

První, čím začal, bylo vyklizení pokoje. Vše důkladně sklidil, přinesl si štafle, barvy, štětce a dal se do práce. Původně bílá zeď se tak začala proměňovat v zelenou plochu, na které se objevovalo pár zajímavých obrysů. Jedním z obrysů byl košatý strom v rohu místnosti. Vedle něj se rýsovala postava medvídka a kytiček. Na druhé straně stromu bylo vidět obrys žirafy a malého lva. Tatínek těmto tvarům začal postupně dávat barvy, dokonce mu při tom pomáhala i maminka. Několik hodin usilovné práce ovšem přineslo své ovoce. Podařilo se mu vytvořit nádherný pokoj, který jeho dcerka v budoucnu jistě ocení.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]