Otestujte svou osobnost: Styl psaní písmena X o ní může mnoho prozradit

Toto je rozhodně jeden z nejzábavnějších testů pro odhalení osobnosti. Stačí pouze napsat písmeno X. Pořadí a směr tahů rozhodnou. O čem konkrétně? O tom, jaká je vaše osobnost. I když se to mnohým lidem mohlo zdát jako hloupost, potom potvrdili, že dva tahy tužkou o nich vypověděly skutečně mnoho zajímavých věcí. A hlavně pravdivých.

Jak na to? Vezměte si tužku a papír

Čím a jak začít? Je to velmi jednoduché. Stačí si vzít do ruky tužku a papír. A nakreslete písmeno nebo chcete-li znak X. Máte? Nyní se zamyslete nad tím, kterou čáru jste vedli jako první, stejně jako se zamyslete nad tím, jakým směrem byla které z čar vedena. Když máte stoprocentně jasno o tom, jak písmeno X píšete, můžete se podívat, co to o vás říká.

Styl 1

Jste člověkem, jehož pozitivní vlastností je celková spolehlivost. V okolí máte také pověst velkého optimisty. Neradi se otáčíte do minulosti a máte raději, když můžete nahlédnout spíše do budoucnosti. Umíte ocenit váš současný život a to, co máte a čeho jste dokázali. Patříte spíše mezi klidnější osoby a neradi vyvoláváte jakýkoliv rozruch. Raději se přizpůsobíte než abyste dělali jakékoliv problémy. V zaměstnání ze sebe dokážete vydat skutečné maximum.

Styl 2

Hodně se soustředíte na minulost a s tím spojené věci, které vás měnili a utvářeli. Nikdy nezapomenete na svůj původ a na své kořeny. To může přinášet jak pozitiva využitelná v tomto období, tak i negativa, kdy nejste ochotni připustit jakékoliv jiné možnosti řešení. Minulost vás formovala a nyní podle daných vzorců jednáte. Chcete být stále jenom sebou samotným a nechcete se měnit nebo se přizpůsobovat jiným lidem. Máte své zásady, za kterými si dlouhodobě stojíte.

Styl 3

Jste člověkem, u kterého nikdo nikdy neví, co uděláte. Vaší hlavní charakteristikou je především spontánnost. Proto jste pro řadu lidí velmi zajímavou osobou. V partnerském soužití už to může být přece jenom o něco horší. Nevadí vám porušování pravidel a rádi děláte to, co chcete. Mnohdy ani vy sami nevíte, co bude následujícím skutkem, pro který se rozhodnete. Kdo je s vámi delší dobu, ten se s vámi rozhodně nemůže nudit. Velkou spolehlivost však od vás čekat nesmí.

Styl 4

Při svém rozhodování dáváte primárně na intuici a vždy vše zanalyzujete, dáte na své pocity a až potom se rozhodnete, zda něco uděláte nebo nikoliv. U každého člověka se kterým se setkáte hledáte vždy jenom to nejlepší. Pokud vás někdo zklame, nemáte problém s tím dát mu v případě potřeby i druhou šanci. Když už chcete něco měnit, tak spíše v dlouhodobějším horizontu, než že byste se začali chovat impulsivně a spontánně.

Styl 5

Vaší hlavní charakteristikou je velké, někdy dokonce až přehnané sebevědomí. Jste ctižádostivou osobou a chcete za každou cenu dosáhnout všech svých cílů. Nikdy se jich nevzdáte u děláte pro ně cokoliv. I proto, že pro své sebevědomí tolik věříte svým schopnostem. Chcete si svůj život plánovat sami a nikdy nenecháte druhé, aby vám do něho vstoupili. Velmi často chcete být individuální. Neděláte věci jako ostatní. Děláte buď úplně něco jiného, nebo děláte různé věci po svém.

Styl 6

Chcete jív se svém životě stále dál. Proto si dáváte stále nové cíle a mety, kterých budete chtít dosahovat. Velmi často se chcete dostat tam, kam ještě nikdo jiný. S to ve vašem podnikatelském nebo pracovním životě, stejně jako ve vašich dovednostech, nebo znalostech. Pokud se na něco zaměříte, nikdo vás už od toho nikdy neodradí. Počítáte s možným zklamáním, ale dokážete se přes něho přenést. Spokojenost nastane až ve chvíli, kdy cíle dosáhnete.

Styl 7

Zakládáte si na svědomitosti a na tom, abyste vždy splnili všechny povinnosti, které máte. Vždy hledáte způsob, jak vyřešit věc správným a nejlepším způsobem. To z vás dělá určitého perfekcionistu, na což může doplácet okolí, jelikož jim radíte a upozorňujete na jejich chyby. Přesto jste oblíbený člověk, ve kterého mají ostatní důvěru a vědí, že se na vás mohou spolehnout. Vědí, že jste upřímným člověkem. Vy sami máte rádi pocit jistot a bezpeční, což ve vás vyvolává stavy spokojenosti.

Styl 8

Patříte so skupiny velmi specifických lidí. Převládá u vás určitý smysl pro kreativitu, což se může negativně podepsat na tom, jak zvládáte běžný praktický život. Mnohdy působíte velmi zamyšleně, jelikož máte raději své myšlenky, než realitu. Často nedáváte prostor jakýmkoliv jiným vysvětlením a pravda je jenom to, co vidíte vy, nebo na čem trváte. Mnoho lidé u vás může postrádat snahy hledat jiné, zajímavější cesty. Vaše určitá tvrdohlavost však dokáže pomoci při cesta k vašim cílům.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]