Pes nedokáže udržet emoce na uzdě, když spatří spící kotě v jeho pelíšku. Svou reakcí ale zaskočí nejen páníčka

Fotografie: Depositphotos

Kotě bylo tak drzé, že vlezlo do pelíšku velkému psovi. Nemělo z něj vůbec strach a jak se ukázalo, asi moc dobře vědělo, že nemá důvod.

Když je v jedné domácnosti jak kočka, tak pes, vždy je pěkně veselo. Člověk totiž nikdy neví, jestli si tato dvě zvířata sednou, nebo jestli půjdou proti sobě. Většinou si totiž kočky hodně na psy dovolují a potom to dopadá tak, že se s nimi pes nemazlí. Tato kočička byla velmi drzá, protože jednomu velkému psovi zalehla pelíšek. Podívejte se, jak tento pes zareagoval.

Reakce všechny překvapila

Bailey je rozkošný zlatý retrívr, který ještě nedávno vůbec netušil, že někdy bude žít s několika kočkami. O retrívrech se říká, že jsou tolerantní a klidní, a tak všichni doufali, že i Bailey bude takový. Mezi jeho nové kamarády patří vrh velmi roztomilých koťátek a jedno z nich nemá z Baileyho ani trošku respekt. Ani k němu, ani k jeho věcem, zkrátka je mu to úplně jedno.

Klip, který nedávno sdíleli majitelé pejska na internet, ukazuje kotě natažené v Baileyho pelíšku. A jakmile to pes uviděl, byl velmi překvapený, že tento malý vetřelec nemá vůbec problém ležet v jeho posteli. Na videu je vidět, jak se chudák Bailey ze všech sil snaží kotě odstranit. Krouží kolem postele a kňučí. Ale kotě se vůbec nehýbe, od teď je zkrátka pelíšek jen jeho.

Vzdal to

Bailey už byl zoufalý z toho, jak je kotě tvrdohlavé, a začal zkoušet jiný přístup. Snažil se zvednout pelíšek a vyhodit kotě ven. Ale bohužel ani to nefungovalo a vypadalo to, že Baileymu došly nápady. Podíval se na toho, kdo video natáčí, a vypadalo to, že prosí o pomoc. Ale možná je dobře, že mu nikdo nepomohl. Musel totiž tento problém vyřešit sám.

Bailey nakonec udělá chytrou věc a vzdá se. Svůj pelíšek sice nezískal, ale tak nějak přišel na to, že s kočkou opravdu nemá cenu se hádat. Nakonec si lehne na úplný okraj svého pelíšku a vypadá to, že chce jít spát. Jenže v tu chvíli se kotě konečně pohne a drze si na Baileyho lehne. Takové jsou zkrátka kočky a nikdo s tím nic neudělá.

Zdroj: Gesellschaft