Pěvecký sbor důchodců v čele s těžce nemocným mužem si získal srdce všech posluchačů. Žít svůj sen lze bez ohledu na věk

Fotografie: Depositphotos

Pěvecké sbory nejsou jen pro mladé. Posluchače a celé publikum o tom přesvědčila skupina seniorů, která se dlouhodobě věnuje zpěvu a tentokrát si připravili krásné vystoupení.

Většina lidí přehlíží staré lidi, protože se od nich neočekává, že by oslnili nějakým velkým výkonem nebo talentem. To, že jsou senioři dlouhodobě podceňovaní, je vcelku známé, ale když se poté sejde více lidí, kteří se něčemu věnují dlouhodobě a hodlají to ukázat celému světu, vždy to v mnoha lidech vyvolá velké překvapení.

Starší lidé, kteří založili pěvecký sbor

Jakmile je někdo starší a není mu zrovna 20, neznamená to nutně to, že by se musel vzdát všech aktivit a věnovat se pouze tomu, co se od něj očekává. Nikdo není limitovaný věkem a je pouze na každém člověku, na co si troufne. Tyto seniory baví zpěv a jelikož jim velmi jde, založili pěvecký sbor, jež zpívá ostatním lidem.

Pěvecký sbor s názvem Young@Heart se stal brzy velice známým a lidé rádi chodí na jejich představení. Tentokrát se lidé z tohoto sboru opět chtěli podělit se světem o hudbu a připravili si vystoupení. Všechna sedadla v sále byla zaplněna napjatými posluchači, kteří si přišli poslechnout, co si tento sbor připravil tentokrát.

Velice krásný zážitek pro všechny posluchače

Ve chvíli, kdy bylo vše připraveno a představení mohlo začít, byl na jeviště přiveden hlavní zpěvák Fred Knittle, který na tom není zdravotně nejlépe. Poté se posadil na židli a mohl začít zpívat. I přes to, že musí být připojen ke kyslíkové bombě, ničemu to nevadilo v tom, aby všichni slyšeli jeho krásný a silný hlas. Celý sbor zpíval známou píseň od skupiny Coldplay s názvem Fix You.

Posluchači byli ohromeni

Jelikož celý sbor seniorů zpíval píseň, která je o bolesti a napravování srdcí, bylo vystoupení ještě více zajímavé. Mnoho fanynek a fanoušků si z tváří utíralo slzy, jelikož chápali, o čem tento sbor přesně zpívá. Ihned ve chvíli, kdy vystoupení skončilo, všichni posluchači jim tleskali ve stoje.

Zdroj: Madlyodd

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]