Dívka svým zpracováním písně od Whitney Houston vzbudila dohady o reinkarnaci. Při sledování jejího vystoupení budete mít husí kůži

Fotografie: Depositphotos

Podle mnohých je sytý a jedinečný hlas této dívky darem od Boha. Když začala zpívat píseň od Whitney Houston, publiku naskakovala husí kůže.

Mladá zpěvačka Arisxandra Libantino je již ve svých dvaceti letech téměř žijící legendou. Svým jedinečným a sytým hlasem, s nímž dokáže mimořádně obratně pracovat, okouzlila v pouhých 11 letech celý svět. V tu dobu se účastnila talentové soutěže Britain’s Got Talent (Británie má talent) a v semifinále zapěla píseň I Have Nothing od fenomenální zpěvačky Whitney Houston. Bezprostředně po jejím vystoupení se vyrojily spekulace o tom, zda nemůže být zpěvaččinou reinkarnací.

Mimořádně obtížnou píseň zazpívala bezchybně

Energická a inspirativní Arisxandra Marie Libantino se narodila v roce 2002 ve filipínské provincii Nueva Ecija. Se svými rodiči se nicméně záhy přestěhovala do britského města Nottingham, kde žije dodnes. Když jí bylo pouhých 9 let, zúčastnila se konkurzu do 5. série oblíbené talentové soutěže Británie má talent. Ačkoliv byl její výstup na konkurzu vynikající (což dokládají jak reakce publika, tak porotců), z neznámých důvodů do dalšího kola nepostoupila.

Přes vlnu zklamání a rozčarování se ovšem dokázala přenést a o dva roky později, v roce 2013, se do populární soutěže přihlásila znovu. Tentokrát se dostala až do samotného finále a celkově se umístila na 8. místě. Ikonickým se nicméně stalo zejména její ztvárnění písně od Whitney Houston I Have Nothing, kterou interpretovala v semifinále soutěže. Za svůj mimořádný výkon si od publika vysloužila ovace ve stoje a od porotců hluboké uznání.

Pro některé diváky byl Arisxandřin výkon natolik působivý, že začali zcela vážně diskutovat o možnosti reinkarnace slavné zpěvačky do dospívající dívky. I přes to, že v soutěži nakonec nezvítězila, její hvězda stoupá vzhůru. V roce 2014 se objevila v rumunském pořadu Next Star (Příští hvězda), v roce 2017 se zúčastnila první řady soutěže The Voice Teens Phillipines (Hlas Filipín) a v říjnu loňského roku vydala svoji první píseň Hide and Seek, která slaví úspěchy na platformách Spotify a Apple Music.

Bude její kariéra kopírovat tu, kterou měla Whitney?

Jestliže je mladá zpěvačka skutečně reinkarnací popové divy, nabízí se otázka, zda budou její kariéra a život kopírovat cestu Whitney Houston. Její fanoušci doufají, že ano, i když jen částečně (Arisxandře přejí jen úspěchy, bez pádu na dno).

Kariéra legendární Whitney se naplno rozjela v jejích 18 letech, kdy vydala album s názvem Whitney Houston. To se brzy stalo nejprodávanějším a nejlepším albem roku 1985 a za jednu z na něm obsažených písní získala diva svoji první cenu Grammy.

Fotografie: Nisakorn Keanmepol / Creative Commons / CC BY-SA

Její hvězda poté strmě stoupala. V roce 2001 dokonce podepsala nejdražší kontrakt v hudební historii na natočení šesti nových alb. Bohužel v tu dobu již o popové divě kolovala řada fám a pomluv a čím dál častěji se stávala terčem útoků bulvárních magazínů. I přes to, že se na sobě snažila nedat nic znát, bylo zřejmé, že se potýkala s těžkým životním obdobím. To zahrnovalo i problémy s drogami. Její předčasná smrt v roce 2012 byla pro celý hudební svět šokem, z nějž se vzpamatovává dodnes.

Zdroj: PlanetaPolska

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]