Pití vody každý den na lačno prospívá tělu. Bude zdravější a krásnější

V dnešním článku pro vás máme jedinečný způsob, díky kterému dokonale změníte váš život. Nemusíte se bát, že půjde o něco náročného. Jde o pití vody. Celé tajemství spočívá v naučení se jedné činnosti, kterou začnete praktikovat každý den hned ráno po probuzení. Pokud to dokážete a vydržíte u toho, můžete si být jistí, že proměna vašeho života vám přinese jen samé ovoce. A co se tedy máte naučit? Pojďme se na to podívat.

Tradice pocházející z Japonska

Celý trik dokonalého a zdravého života spočívá v pravidelném pití vody ihned ráno po probuzení. Ještě, než začneme s popisem samotné praktiky, bude dobré, když si ji trochu přiblížíme a povíme si o ní něco. S tímto zvykem mají nejvíce zkušeností Japonci, kteří právě možná díky tomuto patří mezi nejzdravější národ na světě. Každý den ráno po probuzení pijí sklenici čisté vody, čímž si prodlužují svůj život a jsou šťastnější a spokojenější. Zvyk pochází už ze starověku, ale největší popularitu získal až v době druhé světové války poté, co byl otisknut v japonských novinách.

Bojovník proti nemocem

Samotná praxe je také podložena vědeckými studiemi, které dokládají, že se jedná o metodu, která přináší velkou řadu zdravotních výhod. Zabraňuje mnohým závažným onemocněním a bojuje například s: astmatem, nemocemi očí, menstruačními poruchami, bolestmi hlavy, vysokým cholesterolem, bolestmi těla, srdečními problémy, zácpou, zrychleným srdečním rytmem, epilepsií, cukrovkou, bronchitidou, tuberkulózou, meningitidou, onemocněním ledvin a močových cest, zvracení, nechutenstvím, gastritidou, průjmem, nemocemi dělohy, nemocemi uší, krku a nosu.

Sami vidíte, že záběr této metody je opravdu velmi široký. Z toho důvodu je dobré zvážit, zda tuto metodu není dobré vyzkoušet. Zamyslete se nad sebou, co vás trápí a začněte ještě dnes.

Začněte s vodní terapií ještě dnes

A co tedy přesně máte dělat, rozhodnete-li se začít s touto báječnou a zdraví prospěšnou metodou? Zde vám předkládáme návod, jak tuto vodní terapii zvládnout.

Večer před spaním si nachystejte sklenici s 200 ml vody, a položte si ji na stolek k posteli, nebo třeba do kuchyně. Každopádně by tato sklenice měla být jednou z prvních věcí, se kterými přijdete ráno po probuzení do styku. Jakmile ráno vstanete, ihned tuto sklenici s vodou vypijte a vyčistěte si zuby. Poté byste ovšem neměli nějakou dobu nic pít (cca 45 minut). Během dne pak můžete pít a jíst cokoliv budete chtít, ale platí zde pravidlo, že 2 hodiny po jídle byste neměli nic jíst a pít.

Tato terapie nemá žádné vedlejší účinky, ale s vašim zdravím dokáže zázraky. Existují lidé, jimž terapie pomohla vyléčit gastritidu za 10 dní, vysoký krevní tlak za 30 dní a zácpu za 10 dní. Vyzkoušejte a sami uvidíte.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]