Podlaha z mincí stála mnoho úsilí, výsledek však vypadá úchvatně

Ze dřeva, z lina, nebo z dlažby, to je něco běžného. Ale co podlaha z mincí? Že je to neobvyklé, to je fakt. Jsou však lidé, co ji mají. Na jednoho takového člověka se podíváme společně. Rozhodně budete překvapeni tím, co dokázal.

Sbíral mince

Možná to děláte i vy. Sbíráte mince s tím, že si je jednou půjdete vyměnit za větší. Pozor však na tom, aby vám je zvali a abyste nemuseli platit vysoký poplatek. To se stalo i tomuto sběrateli, který si je nakonec přinesl zase domů a dostal unikátní nápad.

Jedna vedle druhé

Co s takovým počtem peněz? Třeba podlaha z mincí, napadlo majitele. A tak se pustil do samotné realizace. Pokládal jednu vedle druhé, od samotného středu místnosti, kde vytvořil celkem zajímavý ornament.

Unikátní bylo také to, že je nejprve roztřídil podle jejich vzhledu. Některé byly nové a lesklé, jiné byly starší a zašlé. Právě to využil k tomu, aby jeho podlaha z mincí nebyla jednotvárná, ale dokázala působit zajímavě a originálně.

Podlaha se rozrůstala

Byla to náročná práce, za kterou však byly hned vidět výsledky. Podlaha se postupně rozrůstala a od samotného středu se dostala až ke stěnám. Bylo jasné, že se vše chýlí ke konci.

A nezůstalo jenom u původního středového vzoru. Ten byl po obvodech změněný na jiný, díky čemuž získala podlaha z mincí další unikátní vzhled.

Už jenom finální úpravy

Nakonec se vše povedlo a podlaha z mincí byla na svém místě a pokrývala celou plochu místnosti. A tak došlo k její úpravě tak, že byly nejprve odstraněny veškeré nečistoty.

Poté byla na podlahu z mincí aplikována vrstva bezbarvého laku, který zajistí jak celkovou ochranu, tak i prodloužení životnosti, ale i to, že podlaha bude dokonale rovná.

Výsledek je úchvatný

Když se podíváme na celkem, na to jak tato podlaha z mincí vypadá, musíme říci jediné. Výsledek je naprosto úchvatný. Kdo má doma hodně mincí a stále je sbírá, může se pustit do toho stejného.

Fotografie: Imgur