Malebný domeček o rozloze bytu 2+1 oslní při prvním pohledu dovnitř svou praktičností i designem

Uprostřed švédských lesů se skví tento malebný domeček, který je postaven z dřevěného materiálu. Skvostně nevypadá jen z venku, ale i uvnitř. Byl postaven v roce 1975 a nedávno byl zrekonstruován. Rozlohou by se dal přirovnat k bytu 2+1.

Světlý a minimalistický interiér

Majitelé domku velice prakticky zvolili bílou barvu do interiéru, která opticky všechny místnosti zvětšuje. Všechny detaily jsou perfektně propracované a vše společně dokonale ladí. Do tohoto krásného obydlí vstoupíte přes rozlehlou terasu, která přímo vybízí k pohodové relaxaci uprostřed přírody. Hned u dveří vás přímo oslní designové řešení celého obývacího pokoje. Bílá je barvou čistoty, a tak působí i celý vnitřní prostor.

Dominantou obýváku jsou jednoznačně malá krbová kamna, která zcela jistě zabezpečí obyvatelům domku nejen romantické chvilky, ale i žádané teplo. Hlavními materiály v interiéru je samozřejmě dřevo a taktéž i kov. Tyto prvky si perfektně rozumí a vytváří moderní minimalistický styl.

Jednoduché vybavení

Když se projdete obývacím pokojem, ocitnete se záhy v kuchyni. Ta je prakticky zařízená a kulinářský nadšenec zde nalezne vše potřebné. Jídelní kout přizve ke stolu až tři hladové jedince. Nábytek je řešený opět dřevěnou konstrukcí.

Výhled z okna v kuchyni je naprosto famózní. Při konzumaci lahodného pokrmu se majitelé domu mohou potěšit pohledem na všudypřítomné jehličnaté stromy.

Skutečná oáza klidu a harmonie. Z kuchyně se postupně dostanete až do odpočinkové místnosti. Ložnice je velmi jednoduše zařízená. Naleznete zde pouze pohodlné lůžko a nic víc, ani míň. V obydlí samozřejmě nechybí ani sociální zařízení.

Koupelna s toaletou je propojená a laděná je opět do čisto skvoucí bílé. I přes omezený a malý prostor má tento švédský domeček vše, co člověk k životu potřebuje. Přidanou hodnotou je především to, že postaven je v krásné a blahodárné přírodě.

Fotografie: Pinterest

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]