Negativní energie v domácnosti. Naučte se ji rozpoznat dříve, než vás úplně pohltí

Fotografie: Depositphotos

Pokud máte pocit, že váš domov již není tím bezpečným místem, kterým by měl být, může to být způsobeno tím, že ve vašem domě vládne negativní energie. Je proto nutné vědět, jak energicky očistit své bydliště díky energetickým rituálům.

Energie proudící v našem domě mohou ovlivnit náš emoční stav. Pozitivní energie nám kromě odhodlání přináší radost a vyrovnanost. Na druhé straně negativní energie nás nutí cítit smutek, pesimismus a úzkost. Temné myšlenky nás doprovázejí po celý den, aniž bychom se jich dokázali zbavit.

Fotografie: Freepik

Očištění je pak nutné k vyhnání negativních pocitů a špatných vibrací z vašeho bydliště. A my se teď podíváme na to, jaké jsou příznaky špatné energie v domě.

Příznaky

  • Neklid a nervozita – Cítíte ve vzduchu napětí a mezi členy vaší rodiny se množí hádky. Pociťujete negativní vibrace cirkulující v atmosféře, které nedokážete vysvětlit, a proto nejste schopni se uvolnit.
  • Nedostatek motivace – Negativní energie, která cirkuluje v domě, vám brání soustředit se na svou práci a každodenní úkoly.
  • Nedostatek energie – Máte nedostatek energie a jste vyčerpaní ze všech svých sil. Cítíte se slabí a pociťujete pocit osamělosti, ikdyž jste obklopeni svými blízkými. Temné myšlenky zaměstnávají vaši mysl a máte pocit, že jste v černé díře.
Fotografie: Pixabay

Jak účinně bojovat proti špatným vibracím doma

  • Ukliďte svůj dům – Měli byste vědět, že negativní vlny se drží nepořádku a zbytečných předmětů. Zbavení se všech nepoužívaných předmětů uvolňuje negativní energie, aby se vzdálily od vašeho útočiště.
Fotografie: Freepik
  • Vyčistěte nábytek – Může se stát, že zdědíte kus nábytku po smrti milovaného člověka, nebo si třeba koupíte pohovku z blešího trhu. Čištění kadidlem může být život zachraňující a může působit jako energetický štít.
  • Stroužky česneku také chrání – Česnek absorbuje škodlivou energii z vašeho prostoru a podporuje rozvoj pozitivních energií. Stejně tak přitahuje k domu bohatství.
  • Rozhodněte se pro feng shui – Feng shui je založeno na teorii Jin a Jang, dvou protichůdných sil, které musí být vyváženy pro blaho těla. Prvky této disciplíny jsou voda, oheň, kov, dřevo a země. Těchto 5 prvků musí být pro domov plný klidu přítomno společně a musí být distribuovány harmonickým a vyváženým způsobem.

Zdroj: Redfin

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]