5 velice šikovných aplikací, které vám pomohou se zařízením vašeho interiéru a exteriéru

Jak technologie postupuje, usnadňuje v mnoha ohledech život. Dnes je možné stáhnout si různé aplikace. Ať už na výuku cizích jazyků, dodržování pitného režimu, pomohou se zdravými recepty, hlídat vaše sportovní výkony anebo zařídit domácnost bez nutností kontaktovat odborníky.

Tyto aplikace o interiérovém designu jsou nutností pro každého nadšence, který hodlá svou domácnost zařídit vkusně. Ať už jste profesionál a považujete to za skvělou formu hry a procvičování či laik, který tápe.

RoomScan Pro

Kolik hodin jste strávili hledáním půdorysu vašeho domu? Tato jednoduchá aplikace skenuje váš pokoj ode zdi ke zdi, aby vám poskytla rozměry a 3D model, takže můžete bez námahy plánovat nový dekor a vybavení interiéru. Pomáhá nejen s interiéry, ale i exteriéry. Tudíž vhodné pro zřizování zahrad. Věnuje se dokonce i kutilství a prostřednictvím vašeho telefonu dokáže nahradit vodováhu či dokonce nelézt ve zdi kabely.

Houzz

Špičková aplikace, která dokonce získala v roce 2016 ocenění Google Play Awards. Obsahuje na milion obrázků, díky nimž se můžete inspirovat. Najdete tam návrhy pro všechny místnosti. Počínaje koupelnou, kuchyní, obývákem ložnicí. Stačí pouze vybrat nabídku, která vás oslovila a za pomocí fotoaparátu ji virtuálně umístit u vás doma.

Havenly

Skvělá aplikace vhodná spíš pro pokročilejší, která nabízí živé rozhovory s profesionálními designéry interiérů. Tato aplikace je skvělá, pokud potřebujete pomoci a požádat o radu.

Photo Measures

Skvělá aplikace, která vám umožní ukládat do telefonu rozměry (třeba vašeho obýváku), namísto psaní si poznámek do bločku. Jednoduše si vyfotíte míry a zaznačíte do jednotlivých objektů na fotografii. Mimo to můžete k fotografii přidávat komentáře a exportovat ji jako fotku v PDF či JPG a využít ještě i další možnosti. Díky tomu se vám bude lépe vybírat nový nábytek.

Planner 5D

Online nástroj pro vytvoření domácích plánů a moderního designu interiéru. Vhodné pro profesionály i lidi bez dosavadních zkušeností. Jedná se o jednoduchý plánovač, který umožňuje komukoliv vytvářet realistické a krásné interiérové, ale i exteriérové návrhy.

Obrázek: YouTube